LV RU

Latvijas Nacionālā Opera un Balets - Krāpšana

Tiku atlaista pārbaudes laikā bez redzamiem iemesliem. Darba vadītājai bija pretenzijas pret mani, jo, viņasprāt, nerunāju ar viņu ētiski. Iesniedzu savu sūdzību un, problēmu risināju lnob valdē, man apstiprināja mana darba pareizu izpildi un vienlaicīgi manas darba attiecību beigas! Un, īsti nesaprotu, tieši kādu funkciju Sandis Voldiņšpildīja, pagodinot Marisu Jansonu viņa bērēs, ja nespēj sakārtot lietas lnob iekšienē!? Es personīgi šo brīnišķīgo mākslinieku nepazinu, taču viņš apgrieztos kapā otrādi, ja zinātu kādas lietas notiek mūsu operas aizkulisēs!
Arī žagara k-gam, lai vieglas viņam smiltis, būtu grūti saprast esošo situāciju!

Papildināts Karmelita 07.12.2019

Latvijas Nacionālā Opera un balets

Ka

Komentāri (4)

BondsBonds 07.12.2019

Pārbaudes laikā var atlaist bez iemesliem.

Bērziņš 08.12.2019

Izteikšu savu pieticīgo viedokli, ka uzņēmuma noķēzīšana internetā liecina par personu pietiekami daudz, lai arī es tādu būtu atlaidis pārbaudes laikā.

Ka Karmelita 09.12.2019

Uzņēmuma noķēzīšana internetā ir galējais veids kā izteik savu neapmierinātību kad esi noķēzīts no valsts iestādes un saproti, ka tur visi "pūst un smird", bet birokrātija kā vienmēr turpina pastāvēt! Un daži ir vienlīdzīgāki par pārējiem! Tikai tāpēc, ka valsts iestāde!?

He helen666 17.12.2019

Es pārdzīvoju depresiju, kad vīrs atstāja mani un bērnus pie citas sievietes, mums bija skaista dzīve kopā un mierīgas mājas kopā. Pirms dažām dienām es pamanīju viņa dīvainu izturēšanos, pēkšņi pēc dažām nedēļām es uzzināju, ka mans vīrs redz kādu citu. viņš pārtrauc sarunu ar mani un sāka atgriezties mājās vēlu no darba, viņš gandrīz nerūpējas par mani un bērniem, es lūdzos viņu mainīt savu ceļu un būt labam cilvēkam, kāds viņš ir. viņš atteicās mani klausīties. Es rūgti raudāju ar salauztu sirdi, jo mana laulība izjuka. Es darīju visu iespējamo, lai labotu šo problēmu, bet visu bez rezultātiem. Es kļuvu ļoti noraizējusies un bezpalīdzīga. Es dzirdēju lieliskas ziņas par Dr.Goko darba laulības izšķiršanu, sazinājos ar viņu un visu notikušo es izskaidroju ar cerību rast risinājumu no viņa. Viņš apsolās man palīdzēt, ko viņš arī izdarīja. Viņš atrisina problēmu manā laulībā un atkal apvieno vīru pie manis. Es ar lepnumu varu teikt, ka mana laulība atkal ir atkal labāka. sazinieties ar palīdzības e-pastu: [slēpt]@gmail.com
WhatsApp un Viber šis numurs +2348056398964

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes