www.sudzibas.lv Latvijas koncerti Slikta organizācija

Latvijas koncerti - Slikta organizācija

Ja vēlaties nepatīkamu pārsteigumu, droši pērciet biļetes Latvijas koncertu organizētajos koncertos vietās, kur skatītāju vietas nav fundamentālas. Jūs nopirksiet biļeti pirmajās rindās un centrā, atnākot uz koncertu uzzināsiet, ka pirmā Rinda un centrā ir tiem kuri nopirkuši 5. Rindu, savukārt 1-4 Rinda sēdēs skatuves aizmugure un principa neredzēs neko. Mēs visu koncertu skatījāmies mūziķu muguras. Viss ok, baudi mūziku, taču mēs bijām nopirkusi pašas dārgākās klases biļetes. Un es labi atceros, kad pirku tad sānos, precīzāk skatuves aizmugure, kur bija nosēdināta 1-4 Rinda, bija vislētākā gala biļetes un tobrīd, kad pati pirku, izpārdotas. Mēs biļešu paradīze nopirkām biļetes ceturtajā Rinda ar skatu tieši skatuvei pa vidu (brīdi kad pirku) , tagad biļešu paradīze konkrēta atta centra esošā koncerta vietu plāns ir pilnīgi citāds un tāpat neatbilst realitātei. Visvairāk žēl bija vecāka gadu gājumā kundzes, kuram bija biļetes pirmajā Rinda un viņas izmisušas meklēja sēdvietas un tika aizsēdinātas vēl tālāk aiz skatuves. Kaut kas tāds vēl nebija piedzīvots, jo šeit biļetes jau pārdeva ierobežojumu laikā… citur, kur biļetes bija pārdotas pirms ierobežojumiem, organizatori tik zemiski nebija izrīkojušies, ka 1-4 rindu nosēdina aiz skatuves un kā pirmo rindu noliek piekto rindu. Biļešu paradīzes sēdvietu plānā tas arī vēl arvien nav redzams. To sauc par krāpšanu.