www.sudzibas.lv Latvijas koncerti Nomaina māksliniekus!

Latvijas koncerti - Nomaina māksliniekus!

Labdien! Esmu liela klasiskās mūzikas cienītāja, bieži apmeklēju koncertus. Pēdējā laikā neesmu apmierināta ar Latvijas koncerti rīkoto koncertu kvalitāti un to, ka netiek savlaicīgi pazinots par izmaiņām.
Nopirku biļetes uz Aleksandra Antoņenko koncertu 6.septembrī, Dzintaros, bet viņš slimības dēļ nebija (labi, es to saprotu!), bet tad vajadzēja pārcelt koncertu, nevis ielikt vietā citus, ne tik labus dziedātājus.
Tad otrs gadījums - Lienes Circenes koncerts, kurā vēl prezentēja disku. Māksliniecei kaut kas ar pirkstu, ģipsī. Es to izlasu laikrakstā "Diena" jau nedēļu pirms koncerta, bet rīkotaji neliek to manīt, tikai atkal saaicina citus pianistus un viss. Šo koncertu vismaz solija uztaisīt, kad Circenes pirksts būs vesels - gaidišu!
Man kā patērētājam tomēr gribas zināt laicigi, ja koncerta nepiedalīsies tas mākslinieks, uz kuru es speciāli eju un varbūt es negribu klausities citus, bet saņemt savu naudu atpakaļ.

K kasparsons 03.11.2009

Piekrītu. Lielākajai un valsts 100% finansētajai iestādei jau nu vajadzētu vismaz kaut kādu līmeni uzturēt, nevis kā kaktu kantorīšiem'reklamēt lielos, bet piedāvāt realitātē daudz švakākus māksliniekus parTO PAŠU cenu!!!

E Esseseseseseseses 03.11.2009

piekriitu tev par visiem 100% procentiem..