Latvijas Jūras Medicīnas Centrs - Attieksme

Šodien 2015. gada 15. jūnija zvanīju savam ģimenes ārstam, jo meitai 8 mēnešī bija temperatūra, izrādījās, ka mūsu ģīmenes ārsts ir atvaļināumā un medmāsa ieteica vērsties poliklīnikā uz bērnu reģīstratūru, kur būs dežūrārsts. nolēmu vispirms piezvanīt, lai nav ar slimu bērnu jāskraida pa poliklīnku un tad sākās "futbols", bērnu reģīstratūra teica, lai zvanu uz pieaugušo un otrādi, beigās bērnu reģīstratūras darbiniece savienoja ar dakteri VOROŅKO, kua ir Latvijas jūras medicīnas centrā praktizējošs ārsts, kas viņa ir par ārstu nezinu, uzsākot sarunu ar viņu izstāstiju situāciju un tad nu sāķās, lekcija par to, ka manam ģimenes ārstam vajadzēja nodrošīnāt un sarunāt ar citu rstu, kurš viņu aizvietos viņa prombūtnes laikā, ja viņš to nav izdarījis, tad tas nav godīgi, ne pret citiem ārstiem, ne pret pacientiem. Klausoties šõ lekciju prātā bija doma, kāpēc man būtu jāklausās viņu iekšējās problēmas, man ir vajadzīga tikai atbilde uz jautājumiem un viss, to arī viņai pateicu, un tad nu viņa man sāka stāstīt, cik viņa esot godīga, ka šõdien viņāi vajadzēja iet uz bērēm, bet viņai redz ir jāštrādā, un tas mani arī glužī neintereše, jo viņa ir ārsts un ir devusi zvērestu. tad tikai pašās sarunas beigās noskaidrojās, ka viņa ir dežur ārsts un kā dežūrārsts pieņem sāķot nno plkst. 15. noliekot klausuli metu kaunu pie malas un sazvanīju savu ģīmenes ārstu un viņa personīgo numuru, ko vajadzēja izdarīt jau pašā sākumā. par šõ dakteri VOROŅKO vēļ varu piebilst,, ka viņā uzskatu, ka ja izbrauc uz mājas vizīti pie bērna ar savu personīgo auto vecākam ir jāapmaksā viņai benzīns, bet neviens neliek viņai braukt ar personīgo auto, tam ir darba transports.

A Alexa 15.06.2015

Darba transports ir tikai atrai palidzībai, valstis amatpersonam, policijai un ugunsdzesejiem.

Latviešu tautas 15.06.2015

ka šõdien viņāi vajadzēja iet uz bērēm
============================
Vajadzēja pajautāt "Ar ko Jūs viņu saindējāt?", , ka viņā uzskatu, ka ja izbrauc uz mājas vizīti pie bērna ar savu personīgo auto vecākam ir jāapmaksā viņai benzīns, bet neviens neliek viņai braukt ar personīgo auto, tam ir darba transports.
----------------------------------------------------------------
Nezinu par transportu, bet bērniem līdz 16 gadiem un veciem cilvēkiem pēc 80 gadiem par mājās vizīti maksat nevājag. Zvaniet darbalaikā uz 80001234.

D Dzintra58 22.06.2015

Mammīt, vai tad pati esi prātīga, ja bērnam mēnešiem temperatūra un tikai tagad meklē palīdzību ? Ja manam bērnam ir temperatūra arī otrā dienā, es zvanu savam pediatram un jautāju ko darīt, kā būt...Nav ko apsūdzēt ārstus savas nolaidības dēļ, viņi arī tikai cilvēki, kuriem nervi, ģimene, problēmas un neciešami pacienti...

H Human After All 30.04.2018
Slikts serviss

Nebija informācijas par arstu pieņemšanas laiku pirmsvētku un svētku dienās.