Latvijas Infektoloģijas centrs administrācija - Pieraksts pie ārsta

Sūdzība ir par lAtvijas Infektoloģijas centra administrāciju, un ja nemaldos, tad tur strādā tikai viena administrātore. Vēlējos pierakstīt mammu pie ārsta jau uz maija mēnesi kādus divus mēnešus atpakaļ, uz ko man atbildēja ka brīvu vietu nav, zvanat aprīļa sākumā un rakstiet uz jūniju. Zvanīju 03.04.2018, man atbildēja, ka vēl pieraksti nav sākušies, zvanat 05.04.2018 vai 06.04.2018, tad sākšoties, zvanīju 06.04.2018 vairākas reizes, bet atbildes uz telefona zvanu tā ari nebija. Sagaidīju 09.04.2018, lai zvanītu atkal, bet atbildes atkal nav, tika zvanīts 11 reizes un tikai ar 12 pacēla. Kad teicu ka vēlētos pierakstīt mammu pie ārsta, saņēmu atbildi, ka vairāk netiek rakstīts uz jūnija mēnesi un ka, teicu, ka man bija teikts, ka aprīļa sākumā varēs pierakstīties, bet netika pabrīdināt ka pieraksti notiek vienu reizi mēnesī un ilgst 2 dienas tikai. Kā gan cilvēki to var zināt. Katru reizi tiek stāstīts kaut kas cits un jauns. Tā vietā, lai sniegtu detalizētu informāciju par to kad var zvanīt un cik daudz dienu ilgst pieraksti, katru reizi tiek nomesta klausule un skaidrības nekādas.

P