www.sudzibas.lv Latvijas Gāze/ Gaso Bīstamas meistaru vizītes

Latvijas Gāze/ Gaso - Bīstamas meistaru vizītes

Kas viņiem deva tiesības veikt gāzes vada un skaitītāja pārbaudes dzīvokļos bez iepriekšēja brīdinājuma? Kā var zināt, ka nav krāpnieki? Pie tam vēl pie katra dzīvokļa durvīm pielīmē zīmi, ka šie bijuši. Lieliska ziņa zagļiem, zin kuros dzīvokļos kādu laiku nav būts. Šonedēļ it kā Gaso bija apmeklējis māju, šodien jau kaut kādi sveši tipi vazājas pa kāpnēm un pēta dzīvokļus.
Lieki piebilst, ka tas kantoris uz info nr. Nav sazvanāms, lai noskaidrotu situāciju.

L

A Andrejpsr 11.01.2020

Zodz gāzi un tagad čīksti ?!

N Noboby 11.01.2020

Kārtējais interneta trollis esi? Tu neesi tik smieklīgs

BondsBonds 11.01.2020

Cilvēkiem ir tiesības pārvietoties pa telpu. :d

T Turkey901 11.01.2020

Latvijas gāze arī nevar zināt, ka neesat krāpnieki, jo gāze aiziet vairāk, kā par to tiek samaksāts, tā pat kā ar ūdens skaitītājiem un magnētiem!

L Livva 11.01.2020

Tikai nez kāpēc ūdens un elektrības skaitītāju pārbaudītāji par vizīti iepriekš paziņo, bet Gaso nē.

L Linda_J 12.01.2020

Šis ir šaubīgs portāls, kura vadība iatrodas Baltkkrievijā. Un šeit sīdžas šaubigas personas, kuras vada emocijas nevis saprāts.

V VilnisBanga 13.01.2020

Gaso info tālrunis arī nav lēts prieks :D