www.sudzibas.lv Latvijas Energoceltnieks Vienpersoniski grozā līguma noteikumus,nepilda līgumu.Darba drošības pārkāpumi

Latvijas Energoceltnieks - Vienpersoniski grozā līguma noteikumus,nepilda līgumu.Darba drošības pārkāpumi

Saistībā ar Latvijas Energoceltnieka darbību Vacija.pirmkārt,līguma norādītais algas izmaksas datums atšķiras no patiesības.nedēļu vēlāk.otrkārt ,līguma bija noteikts ,piecas nedēļas vacija,nedēļa latvija.vienpersoniski pieņēma lēmumu latvijas energoceltnieks,9nedēļas vacija,nedēļa latvija.nevienam netika prasīta piekrišana.treškārt,un galvenokārt,darba drošība vacija.ekskavatoristi bez tiesībām,strādnieki alkohola reibumā.neviens netiek apmācīts ,ka rīkoties gāzes vada vai elektrības kabeļa pārrāvuma gadījumā.rokot pie gāzes vadiem pat atļaujas uzsmēķēt.ar jautājumiem un iebildumiem vari negriezties pie vadības.tāda sajūta ,ka pat nedzird ko saki.

I