www.sudzibas.lv Latvijas Dzelzceļš Vilcienu reāli pārāk maz!!!

Latvijas dzelzceļš - Vilcienu reāli pārāk maz!!!

LDZ reāli iespārda ar savu Jūrmalas satiksmes biežumu!!! Jebkurā vasaras dienā, jo īpaši karstā, vismaz par pusi jāpapildina vilcienu kustība!!! Pirmdien 18.07.2011 braucām no Bulduriem uz Zasulauku, bija karsta diena, mazi bērni līdz un vilciens stāvgrūdām pilns! Es to saku vārda tiešajā nozīmē, durvis vairākkārt aizvērt nebija iespējams, cilvēki spiedās iekšā kā vien varēja, kurš kuru nomīdīja, ar elkoņiem sasita, par mazajiem nemaz nerunājot..., kā durvis kādā stacijā atvērās, tā cilvēki burtiski izbira ārā...Un man par šādu braukšanu vēl biļete jāpērk? Aizmirstiet!!! Aicinu visus, kas redz ka atkal vilcieni pārpildīti tā ka pa durvīm gāžas ārā, nepērciet biļetes! par tādu apkalpošanu nafig nav jāmaksā. Smaka vilcienā laikam visdrausmīgākā, visi piesvīduši, smirdīgi...Tas nav pret pasažieriem personīgi, bet tie kas šādi braukuši zin kā tas ir kad elpu ievilkt nevar burtiski. Un ceturtdien atkal jauku laiku sola, bet papildus satiksmi nē...

K

R Ruu 20.07.2011

Lai nu ko, bet uz Jūrmalu vilcieni kursē principā ik pēc 20-25min, kas ir ļoti bieži, nerunājot par citiem maršrutiem ;)

J Jolanta 20.07.2011

Paskatieties vel uz vilcieniem, kuri iet uz Saulkrastu pusi. Es šeit izaugu un joprojām dzīvoju. Tikt mājās un uz darbu ir milzīga problēma. Vilcieni iet ik pēc 1, 5 - 2. stundām. Esam pilnīgi atkarīgi no saraksta. Negribētos gan atpakaļ Padomju laikus, bet tad vilcieni tomēr gāja daudz biežāk. Saprotu, protams, ka nav tāds valsts finansējums un t.t., bet tomēr varētu vismaz autobusus palaist biežāk. Tiem, kas dzīvo Gārupē, Garciemā, Kalngalē ir vel trakāk - tur mūsu autobusi nenāk vispār, un ka tie cilvēciņi tiek mājās, ja nav mašīna, baili pat iedomāties!

T ToJolanta 20.07.2011

Tiek darīts viss iespējamais, lai Latvijā vairs nebūtu iespēju eksistēt. Tad ar drošu sirdi varēs teikt "Pa1ši latvieši savu Latviju pārdeva par jūdasa grašiem".

A ADG 18.08.2011

30 min ir biezhi? agrak 80 gados tie kurseja uz Jurmalu ar intervalu 4-5 min (8 vag)

M miers 09.02.2012

Īstenībā gribētos teikt, ka tās vietas kur kursē vilcieni ir priviliģētā stāvoklī salīdzinot ar citām - vismaz normāla, regulāra satiksme, drošs ka vilciens apstāsies pieturā, varēs iekāpt utt. Arī lētāk tomēr. To datumu 18.07.2011. atceros, tā bija tikai viena tāda diena - bija ļoti karsts un uz vakarpusi samācās, tādēļ arī 1-2 vilcienos to braucēju bija daudz vairāk kā parasti. Papildvilcieni uz Jūrmalu jau vasarā tiek norīkoti, citreiz pat par daudz.
Gribētos, lai vairāk cilvēku brauktu ar vilcieniem, tad arī tos varētu biežāk norīkot. Vairumā gadījumu tie ir stipri patukši.