Latvijas dzelzceļš - vilciens kavējās.

Labrit šodien piedzivoju ''ļoti jauku rītu''- Mierigi kā iersats eju uz savu vilcienu kurš atiet no Turības uz rīgu 7.28 nopirku biļetīti. Kasiere brīdina ka vilciens kavēsies es pavaicāju vai ilgi? Kundze atbildēja ka nē driz gan jau būšot nu labi domāju nu cik kādas piecas minūtes kavēsies ne ilgāk gaidu gaidu vilciena nav. Aizgāju saņēmu par biļeti atpakaļ naudu. izrādās arī iepriekšējais nav bijis kuram bija jābūt 7.06. pienāca kaut kāds vilciens 7.47 uz pretējā perona. Rezultāts ir tāds ka es nokavēju darbu dēļ šī uzņēmuma kurš nevar laicīgi paziņot vismaz dienu iepriekš ka būs dzelzceļam problēmas ar grafika ievērošanu!!!!!!!!
''Paldies'' Latvijas dzelzceļam protams pēdiņās!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Visa diena ir izbojāta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

S smīkņa 04.07.2013

Ja tādi sīkumi tev var dienu sabojāt, apsver griezties pēc palīdzības pie mediķiem. Kāpēc domā, ka LDZ varēja paredzēt, ka vilcieni kavēsies diennakti iepriekš? Vilcieni parasti kavējas, kad notiek kaut kas negaidīts.

L [email protected] 05.07.2013

Diemžēl tie nav sīkumi ja jūs nokavētu darbu jums būtu baigais prieks?!