www.sudzibas.lv Latvijas Dzelzceļš Tumsonība vilcienā

Latvijas dzelzceļš - Tumsonība vilcienā

Vai patiešām pasažieriem vilcienos jābrauc pilnīgā tumsā? kas par idiotismu, ka braucot no Tukuma 18:34 Līdz galastacijai Rīga, kas ir ap 21 neieslēdz gaimu. nu piķa melna tumsa jau nav, bet grāmatu lasīt nevar. jāsēž kā tādā aizvesturē. Apriebies jau, ka visi cenšas nelegāli kaut kur nokruķīt naudu.

C

V Vadītājs 22.11.2008

Bet palūgt konduktoram grūti, lai konduktors pasaka mašīnistam lai ieslēdz gaismu. Citreiz mašīnistam vienkārši piemirstas ieslēgt, jo viņam priekšā gaisma jau nav vajadzīga, bet vagonos stikli ir tonēti un tur ir tumšāks, nekā vadītāja kabīnē, tādēļ var rasties šādi pārpratumi.
Naudai nav nekādas nozīmes, jo vilcienu vadītājiem par ekonomiju nemaksā!

S stūrmanis 25.11.2008

Gadās, ka mašīnists piemirst ieslēgt gaismu laicīgi, jo vagonos logu stikli ir tonēti, bet vadības kabīnē nē un tāpēc vagonos parasti ir tumšāks, nekā vadības kabīnē.
Grūti ir palūgt konduktoram lai viņš pasaka mašīnistam! Ir otrs variants-katrā vagonā ir sakaru sistēma "Pasažieris-mašīnists" nospied podziņu un skaidri pasaki kādas problēmas. Domāju, ka problēma uzreiz tiks atrisināta.
Bet mūsu pasažieri brauc un "ne mana cūka, ne mana druva", galvu raus kādam nost un neviens murmulis nepakustēsies, bet taisni blenzīs pa logu ārā tā it kā nekas nenotiktu.
VAJAG PAŠIEM BŪT AKTĪVĀKIEM, NEVIS BŪT VIENALDZĪGIEM!