www.sudzibas.lv Latvijas Dzelzceļš nevarēju nopirkt biļete - problēma

Latvijas dzelzceļš - nevarēju nopirkt biļete - problēma

Nevarēju nopirkt biļete Ogre - 14.jūnija 2018.g. uz vilcienu, maršruts Daugavpils - Rīga - 8.34, situācija līdzīga bija 11.jūnija 2018.g. un ne tikai.
Es laicīgi ierados stacija, bet nevarēju nopirkt biļeti, sakarā ar to, ka vilciena vairs nebija vietu, līdz nākošā vilciena gaidīšana 20.minūtes un citā transporta nav.
Situācija dīvaina...

Atbilde no Latvijas dzelzceļš Support Pārstāvja atbilde 18.06.2018

Labdien,

Paldies par sniegto informāciju.

Minētais iebildums attiecas uz A/S Pasažieru Vilciens.

Ar cieņu,
VAS Latvijas Dzelzceļš

Sigita Bronze 14.06.2018

nenomiri pa 20 minūtēm? Rīgā dažreiz busi kavējas par pusstundu - it kā pieturās līķus neredz.

Likumsargs 14.06.2018

Nekas dīvains te nav! Jūs gribējāt nopirkt biļeti uz vilcienu Daugavpils - Rīga, kurā ir numurētas vietas un protams, ja visas vietas ir aizņemtas, jums biļeti nepārdos!
Nekas traģisks nav, tas nav vienīgais vilciens uz Rīgu! Jums jāizvēlas cits vilciens!
P.S. Turklāt Latvijas dzelzceļš nenodarbojas ar pasažieru pārvadājumiem, ar to nodarbojas a/s Pasažieru vilciens un beidziet vainot dzelzceļu!

R [email protected] 15.06.2018

Nabaga meitene.. , ja tev ir tik daudz laika,
tu vari gaidīt pietura kaut visu dienu - tava izvēle.