www.sudzibas.lv Latvijas Dzelzceļš Nepieklājīga uzvedība pret pasažieriem

Latvijas dzelzceļš - Nepieklājīga uzvedība pret pasažieriem

Sestdien, 27. Maijā plkst. 11.00 braucu no Siguldas uz Rīgu. Vilcienā iekāpa divi tūristi ar velosipēdiem, tā kā īsti nesaprazdami, kur novietot velosipēdus novietoja to brīvākajā vietā, kā vēlāk izrādījās konduktores vietā. Pēc brīža ieradās konduktore, tā vietā, lai laipni palūgtu apsēsties citur atskanēja ļoti nepatīkami pārmetumi no viņas puses, varētu teikt, ka viņa burtiski kliedza uz abiem tūristiem, lai atbrīvo viņas vietu. Biju šokā par tādu attieksmi, jo pirmo reizi kaut ko tādu redzēju. Protams abi tūristi bija lielā neizpratnē, jo īsti nesaprata par ko uz viņiem tiek kliegts un atbrīvoja vietu. Konduktores vārdu neatceros, bet tā bija kundze vecumā no 55 - 60, ar īsiem sarkanīgiem matiem.
Nezinu kādi ir kritēriji pieņemot darbā cilvēkus par konduktoriem, tomēr būtu vēlams veikt kaut vai nelielu apmācību kā apkalpot pasažierus. Iespējams, ka ir problēmas atrast jaunākus cilvēkus, kas strādātu par konduktoru. Tāpēc, lai nerastos pārpratumi iesaku angļu valodā uzlikt informāciju un paskaidrot, ka šī vieta ir konduktora vieta un tur nedrīkst sēdēt, un informāciju, kur novietot velosipēdus. Mums taču ir svarīgi, lai tūristiem būtu pozitīvi iespaidi par Latviju un tie vēlētos atgriezties un atvest savus draugus līdzi, taču ar šādu attieksmi mēs graujam Latvijas tēlu tūristu acīs.

L Latvijas dzelzceļš Support Pārstāvja atbilde 30.05.2017

Labdien.

Paldies par sniegto situācijas aprakstu.

Minētā pretenzijas attiecas uz AS "Pasažieru vilciens"

L Latvijas dzelzceļš Support Pārstāvja atbilde 01.06.2017

Labdien,

Atbildot uz Jūsu komentāru, vēlamies precizēt, ka A/S Pasažieru vilciens un A/S Latvijas Dzelzceļš ir divi dažādi uzņēmumi, kuru kompetencē ir sniegt atbildes katram par savu darbības sfēru- tajā skaitā arī darbinieku profesionalitāti konkrētās situācijās.

Minēto iebildumu A/S Latvijas Dzelzceļš ir nodevis izskatīšanai A/S Pasažieru vilciens.

Ar cieņu,
Latvijas Dzelzceļš