www.sudzibas.lv Latvijas Dzelzceļš LDZ smird pec soļarkas

Latvijas dzelzceļš - LDZ smird pec soļarkas

jau pāris dienas netālu no stacijas "Jāņavārti" (kas atrodas Lokomotīves iela) aptuveni 100m uz "Daugmales" stacijas pusi briesmīgi smird pēs soļarkas. Kad to sajūtu pirmo reizi, domāju ka drīz nepatīkama smaka samazināsies vai beigsies. Un pēc kādam 20 min, tā jau arī bija. Tad nākamdien atkal smirdēja pēc soļarkas (pusdienlaikā un tad arī pusnaktī, varbūt arī biežāk, nesedēju visu dienu mājās) . Esmu tagad piespiesta sēdēt ar aiztaistiem logiem (kad arā ir +28C), jo tā smaka jau "sēž" kaklā. Cik vien vējš papūš, uzreiz sāk smirdēt.
LDZelzceļam ir jānoskaidro vai nav 'sabojāti' vilcienu baki, ka solāreļļa varētu iztekt prom.
Nevaru sagaidīt kad beigsies šī smaka un ceru kā viņu vairs nesaožu.
Kaut vai varētu pie tā dzelzceļa pieklauvēt..

I

T ToInese 11.06.2011

Tāds veselīgs aromāts!

S Soļara 11.06.2011

Hi, hi, hi! Tu aizbrauc uz Mangaļiem! Tur cilvēki soļarkas smaku elpo visu cauru gadu. Pastaigā pa to rajonu, tad tavējais Tev liksies kā padīze!
Turklāt siltā laikā soļarka garo spēcīgāk, nekā aukstā laikā!