www.sudzibas.lv Latvijas Dzelzceļš Jau kuro nedēļu virzienā Rīga - Daugavpils vilcienos ir auksts. Ir jūtams caurvējš kaut arī durvis un logi ir aizvērti.

Latvijas dzelzceļš LDZ - Jau kuro nedēļu virzienā Rīga - Daugavpils vilcienos ir auksts. Ir jūtams caurvējš kaut arī durvis un logi ir aizvērti.

Sēžu ziemas biezajā jakā, jau tā kārtīgi apģērbusies un ir neciešami auksti. Vilcienā jāpavada vairāk nekā stunda. Jūtamas vēja plūsmas. Radiatori vispār nesilda. Virzienā uz rīgu vēl nav tik traki. Bet, braucot virzienā uz daugavpili, vēlos kaut līdzi somā būtu paņemts pleds ar ko sasegties. Neesmu no tajiem salīgākajiem cilvēkiem pie tam. Lūdzu dāvājiet mums siltumu

01.03.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Latvijas dzelzceļš Support Pārstāvja atbilde 04.03.2019

Labdien,

Paldies par sniegto informāciju.

Minētā pretenzijas attiecas uz AS "Pasažieru vilciens".
AS "Pasažieru vilciens” nodrošina iekšzemes dzelzceļa pasažieru pārvadājumus.

Jūsu iebildumu VAS "Latvijas Dzelzceļš" ir nodevis izskatīšanai AS "Pasažieru vilciens" speciālistiem.

Ar cieņu,
Latvijas Dzelzceļš

H

Komentāri (2)

RAMONA👀 01.03.2019

Es kā reiz šonedēļ braucu. Nu es atvēru jaku, jo bija karsts. Nevarēšu tev piekrist gan par aukstumu.

S Samanta Leila 16.12.2019

Pašlaik braucu Rēzekne-Rīga, sēžu biezā ziemas dūnu jakā, salst. Vienu brīdi bija jau iekustināts un kļuvis siltāks, likās, ka būs labi. Tagad atkal atdzisis, jo acīmredzot nepiemet vairs malku. Solīja, ka aiz Krustpils vēlreiz iekurinās. Brīžiem jūtamas auksta vēja plūsmas, gluži kā autore raksta, kaut arī logi, durvis ciet. Kāpēc tik šausmīgi ekonomēt? Vai tiešām nevar cilvēkiem cienīgu ceļu nodrošināt? Jābrauc 3 stundas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes