www.sudzibas.lv Latvijas Dzelzceļš KAS TĪRĪS PERONUS?

„Latvijas dzelzceļš” - KAS TĪRĪS PERONUS?

Dzintaru stacijā piektdien, 5. februāra rītā traģiski bojā gājusi kāda jauniete, kura pakļuvusi zem vilciena riteņiem.

­Akciju sabiedrī­bā „Latvijas dzelzceļš” informēja, ka Dzintaru stacijā pāri dzelzceļa gājēju pārejai devās jauniešu grupa, kad pārejai tuvojās vilciens Rīgas virzienā. Viena jauniete atradās pārāk tuvu sliedēm, paslīdēja uz slidenās pārejas un garāmbraucošais sastāvs viņu parāva zem riteņiem.

Vai kādam tomēr nebūtu jārūpējas par paaugstinātas bīstamības vietām tb dzelzceļa pārejām un peroniem.???

Peroni ir briesmīgā stāvoklī.Normāli iekāpt vilcienā nav iespējams.Nevaru pat iedomāties kā ar bērnu ratiņiem lai tajā ierāpjas, ja māmiņa dodas viena ar sīci.Par invalīdiem vispār neviens satiksmes ministrs nekad nav domājis.Ka tik sev kabatas piebāzt un biļešu cenas paaugstināt.

Tas kas notiek dzelzceļa teritorijā ir šausmas pārejas vispār netiek kaisītas ar smiltīm var tik iet un krist.

Šorīt gāju garām tai notikuma vietai, policija vēl strādāja, visur asiņaini "gabaliņi".. Drausmīgi, ka tāda nelaime..
BET - gribu vērst uzmanību, ka tā teritorija pie perona - pilnīgi neiztīrīta no sniega. Slidens. Viss perons ar sniega putru un ledu. Iztīrīta tikai viena šaura taciņa, un tā pati apledojusi.. Tikai tagad - vakarā, kad braucu mājās no Rīgas, tad nu divi sētnieki bija norīkoti, kuri šķūrēja sniegu un tīrīja ledu, bet ko nu tikai tagad - kad viena dzīvība jau zaudēta?? Jūrmalā pilnīgā sniega putra arī uz mazākajiem ceļiem, divi auto samainīties nevar tīri fiziski.. Kur nu vēl tādas gājēju teritorijas..
Līdzjūtība meitenes tuviniekiem!

I

A Anda 06.02.2010

Pašlaik vispār izskatās, ka mūsu valstī darbojas tikai nemākuļu armijas - ja runa ir par darba organizāciju. Piemēram, Rīgā, Ķengaragā, gar Daugavas krastu ir sakopta promenāde - pastaigu ceļš, tas viss ir ok. Katru dienu šo pastaigu ceļu šķūrē vairāki 100 Ls bezdarbnieki. Ceļš ir vnk perfekts. Bet atcerēsimies, ka tas ir tikai PASTAIGU ceļš, pa to nav jādodas ne ātrajai palīdzībai, ne citam kam neatliekamam. Jautājums - ja uz ielām ir sniega un ledus blāķi, arī turpat Ķengaragā, pie 7. tramvaja pieturām man dažkārt liekas, ka kādu paraus zem vagona, vai tiešām šos bezdarbniekus nevar norīkot svarīgāku uzdevumu veikšanai? Droši vien Jūrmalā ir tas pats? It kā visi strādā un ... dara maznozīmīgus darbus.

B Baņkieris 06.02.2010

Pilnīgi pareizi Ilga jūs rakstāt "Dzelzceļš paaugstinātas bīstamības zona", diemžēl tikai rakstāt, bet ne ievērojat to!

Ja jūs izmantojat vilcienus, paskatieties kā jūs, pasažieri paši uzvedaties uz peroniem!?
Vakar 5.02.2010. Zolitūdes pieturā, pienāk vilciens no Rīgas. Izkāpj liels daudzums pasažieru un tā vietā lai pagaidītu pusminūti, kamēr vilciens aizbrauc, skrien, grūsta cits citu lai tikai paspētu pārskriet pāri sliedēm pirms vilciens aizbraucis.
Bulduru pieturas punktā bija vērojama šāda situācija: no Rīgas pienāca vilciens, izkāpa jauniešu grupa, dauzās pa peronu, spēlē sunīšus un īsi pirms vilciena atiešanas no pieturas uz sliedēm tiek izmestas divas atkritumu urnas.

Par kādu drošību mēs te runājam? Ja jūs paši nerūpēsaties par savu drošību, neviens cits to jūsu vietā nedarīs!

Mēs nenoņemam atbildību no sevīm, bet arī sētnieks ir tikai cilvēks un ja sniegs ir tā piemīcits, ka to nav iespējams notīrīt līdz asfaltam, tad perons tiek nokaisīts ar smiltīm. Tomēr jāņem vērā, ka viens sētnieks apkopj vairākus peronus un vienlaicīgi viņš nevar būt Dzintaros, Bulduros un Lielupē. Peroni tiek tīrīti pēc prioritātes principa-kur lielāka pasažieru plūsma, tur perons tiek notīrīts pirmām kārtām!
Tad secība sanāk šāda: Bulduri, Dzintari un pēc tam Lielupe.

Ja jūs paši nedomāsiet, ko dariet, tad neviens cits jūs nevarēs paglābt, bet mūsdienu pasažieri tā cenšas pārskriet pāri priekšā vilcienam, it kā no tā būtu atkarīga viņa dzīvība! Ja nebūtu skrējusi pāri vilciena priekšā, bet pagaidījusi pusminūti, kamēr vilciens aizbrauc, nekas tāds nebūtu noticis!

B Baņkieris 06.02.2010

ES IETEIKTU LDZ PIE PERONIEM IZLIKT STENDUS AR SABRAUKTO CILVĒKU FOTOGRĀFIJĀM FORMĀTĀ METRS REIZ DIVI METRI, VARBŪT TAD MŪSU DAUNI SĀKS DOMĀT AR GALVU!
Uz cigarešu paciņām taču tagad liek fotogrāfijas!

H haahh 06.02.2010

jAA, BRIESMIIGA NAAVE!!! LAI DIEVS NEDOD NEVIENAM TAADU!!!

A Anda 07.02.2010

Nu nevar būt šādi attaisnojumi cilvēka nāvei!

I ieva 18.03.2011

Esmu šokā par LDz darbinieci kura atbild pa taalruni 67234208 par kravu pārvadājumiem, pirmkaart zvani cik gribi sazvaniit izdodaas ar 100 rezi labi ja! otkaart redz nevar man nosaukt aptuvenaas cenas par kravu paarvedaajumiem, vajagot zinaat vinjai visu konkreeti, nu pareiz nabadziitei naaksies vairaak pastraadaat ja vajadzees sniegt man vairaak informaacijas!! Jopcikinj, Ldz nomainiet darbiniekus ielieciet energgiskus straadaat gribossus cilveekus:((((((((