Latvijas dzelzceļš - 1,6 kg sunīts!

Šodien pārvietojos ar vilcienu Rīga -Jelgava un man bija līdz miniatūrs sunīts 1, 6kg kas atradās pleca somā kas par viņu ir lielāka 2, 5 reizes(suns nevienam netraucēja un tikai knapi degunu varēja pamanīt), pienākot biļešu kontrolierei radās diskusija kāpēc man nav bagāžas biļete, 5 reizes piedāvāju samaksāt par savu Lielo bagāžu, bet nauda netika ņemta vienīgi tika nomainīta valoda un suns esot jāapklājot un jānoslēpjot(un izvērtās nepatīkama diskusija)!!!
Es zinu ka cilvēku cūcībai nav robežu, bet nesaprotu kapēc nepanāmam dzīvniekam jāpiesienas.
Viens no pasažieriem pajautāja konduktorei, vai par tarakāniem sērkociņU kastītē arī jāmaksā bagāžas biļete un atbilde bija-JĀĀĀĀĀ:)

O Oskars 05.04.2011

Veltīgi apgrūtinājāt konduktori ar savām diskusijām

Dzīvnieku pārvadāšanas noteikumi:

4.Par dzīvnieka vai vairāku dzīvnieku pārvadāšanu, kuri ievietoti krātiņā, kastē vai tiek pārvadāti citā dzīvnieku pārvadāšanai piemērotā veidā, maksā kā par vienu bagāžas vienību.

K Kaulainā 05.04.2011

Vajag mētelim piešūt kārtīgu kabatu priekš šī kverkšķa un biļete nebūs jāpērk.

A Alise 05.04.2011

Riebīgi diskutēja konduktore!Nauda tika piedāvāta!
Vajadzētu tādā gadijumā arī par 1kg cūkgaļas šķiņķi, tev maisiņā uzlikt bagāžas maksu:)

A Alise 05.04.2011

Tu zini cik liela ir sievietes pleca soma?

K Kaulainā 05.04.2011

Alise, tev nav pieradināta zalkša?Pamēģini to vadāt līdzi suņuka vietā, redzēsi, kāda būs konduktores rekcija, kad ši mīļumiņš izbāzīs savu galviņu no tavas piedurknes, kad tu viņai dosi naudu.Vēlu veiksmi cīņā ar konduktoriem!

Man nav!:)
Bet tas lai paliek sēņotāju ziņā(zalkši ērces, un citi viņu bagāžas krājumi:)
Tev veiksmīgi piedalīties diskusijās

K Kaulainā 05.04.2011

Par ērcēm vai mandavoškām nav vērts pat pieminēt, pārāk maz kustonīši, vienīgi varēji pieminēt, ka pati vai sunītis slimojat ar AIDS.

R rojs2 05.04.2011

ak, nabadzīte, apbižoja...

Notiekumi paliek noteikumi.

A aleksa 05.04.2011

Konduktori mēdz būt neadekvāti, ja kas, tad iepirkumu maiss būs lielāks par mazajiem sunīšiem/kaķīšiem. Vienkārši trāpījās Jums tāda kaza, kura kašķi meklēja un viss.

T TūteruReinis 06.04.2011

Ja tev, alise, veikalā pie kases būs 1 cilvēks pirms tevis, tu arī mēģināsi viņam aiziet priekšā? Nē? Tad kāpēc tu domā, ka tavs krutais jorkšīrs ir vienlīdzīgāks par citiem suņiem un kaķiem?

S Saulīte 06.04.2011

Alise, zini es savu dobermani ar varu klēpī paņemt un notēlot, ka tā ir tikai kustīga mīkstā mantiņa, tātad pēc Tavas loģikas sanāk ka arī man nebūtu biļete par viņu jāpērk?

Kaulainā, Tu visiem, kas un kuri Tevi priekšā paņem biļetes pērc? :D

S Saulīte 06.04.2011

atšķirībā no Tevis, es varu dzīvniekiem pieskārties arī tāpat vien, nepiesmejot to! pamēģini varbūt arī Tev izdosies atradināties no zoofīlijas ;)

S Saulīte 06.04.2011

kad Tev būs bērns TU viņam vispār neskārsies klāt, lai to nepiesmietu un par pedofīlu nekļūtu?

K Kaulainā 06.04.2011

Saulīte, tu esi Ginesa rekordu grāmatas cienīga būtne!Pat bērniņu iemantojusi no sava mīļā sunīša!Kādā valodā tu ar viņu saproties?

A Alise 07.04.2011

Saulīt!Es uzskatu ka par jebkura veida gaļu sabiedriskajā transportā būtu jāmaksā dubultā, (ja dzīvnieks ko parsvarā sauc par lopiem) ir nogalēti un sadalīti tad viss ir ok, bet ja vēl kustas tad jāmaksā, ja?es nerunāju par 20 vai 50 kg bet tikai par 1, 6kg!
Un pasaki cik samaksā pasažieris kas noguļ starp krēsliem vagonā, novēmies un nedaudz apčurājies:)?Domāju ka droši vien brauc ar atlaidi, jo savu bagāžu vinš ir atstājis LDZ kā dāvanu!
Arī konduktora darbā ir vajadzīgs izvērtēt situāciju, vai pārvietojies nevienam netraucējot vai ar GOVI UZ PLECIEM!

K Kaulainais 07.04.2011

Bris, kuce, pagultē! Beidz te cilvēkus terorizēt!

A Alise 08.04.2011

Skaņa no miskastes!!!

A Alise 08.04.2011

Kaulainais-ā tev ir bijusi nelabvēlīga bērnība?Ir jautājums kas kustās tavās smadzenēs?

T ToAlise 10.04.2011

Tā neesi tu savā brinumzemēE