latvijas dzelzce - pedejais atstojs

Latvijas dzelzcels ir pedejais meesls,ne tu vari biletes atdot atpakal,visadi gadas, sestdienas,svetdienas vilciens kurse ik peec 4 stundam,bet cilvekiem ir jaabrauc,biletes astronomiski daargas,dz.vad.,gan kancelejas zurkaam,astronomiskas algas,naudu izskerde citiem nevajadzigiem pasakumiem,suds, nevis normals dzelzcels !

D

Likumsargs 01.09.2013

Vispirms iemācies rakstīt, kad iemācīsies rakstīt, tad izlasi Pasažieru pārvadājumu noteikumus un tad iekustini smadzenes!
Lai gan spriežot pēc visa, tāpat nesapratīsi ko gribēju pateikt!

D dikens 02.09.2013

Ka vienmer liekuligi komentari!!!

S smīkņa 02.09.2013

Liekulīgi, deģenerāt? Pilnībā piekrītu Likumsargam.

D dikens 02.09.2013

Tu man skaties salaga!!!

Nandia 04.09.2013

Smidhens - kāpēc uzreiz jārej, ja kāds norāda uz tavām paša kļūdām? Aiz monitora dūša liela, vai ne? Nu kruts, kruts :))
1. Iemācies korektāk izteikties un pareizāk rakstīt.
2. Pirms lekties par netaisnību, izlasi nosacījumus/noteikumus.
3. Izej pasēņo :)) nomierināsi nervus un negribēsies pret visiem lekties ar savu negatīvismu.

D dikens 09.09.2013

Tu tada pati liekule, kaa citi tikai lielie komentatori, komentejiet toletee!!!

Nandia 09.09.2013

Ei, nu bet ja tu nemāki rakstīt, tad ko man klusēt?!? Pat dzen te visus uz kaut kādu 'toletee', bet dārgais draugs - tādas vietas nav!!! Pamatskolas pirmajās klasēs tika mācīts, ka šāds vārds rakstāms 'TUALETE' !

Tu kādu sauc par liekuli? Bet vai zini maz šī vārda nozīmi?! Nezini?? Izmanto netu vismaz, lai to uzzinātu. Lūk, tev zināšanai :
"Liekulība ir izturēšanās, rīkošanās vai uzskatu paušana neatbilstoši saviem patiesiem uzskatiem, parasti savtīgos nolūkos. Liekulība ir uzskatāma par melu formu."
Tātad mēs te meļi? Bet tu neraksti pareizi teikumus, vārdus utt. Mums savtīgi nolūki?! Kādā veidā ? :) ) vai mēs tagad ar vilcienu bezmaksas braukāsim?! :))

Ja nepieciešams varu ieteikt kur uzstādīt latviešu valodu klaviatūrai un kādas ir nepieciešamās taustiņu kombinācijas garumzīmju ievietošanai.

Un visi komenti par norādi tev uz noteikumiem/nosacījumiem l.dz, ir kā naglai uz galvas, jo pirms ķērkt un brēkt ir jāpārliecinās vai maz ir vērts, lai nepataisītu sevi par muļķi.

D dikens 10.10.2013

Es neiešu priekš liekuļiem rakstīt gramatiski pareizi, NANNDIAA-OIĀĀ !!! Atraduši "izcilu" portālu, kur vajadzētu LIELO GRAMATIKU!!!

S smīkņa 10.10.2013

Tas, kā (un ko) tu raksti, liecina par ļoti zemu intelekta līmeni. Nomierinies, aizej prom un nosprāgsti. Tā visiem būs labāk.

D dikens 28.10.2013

Liekulīgajiem salagām, būs labāk.