www.sudzibas.lv Latvijas Dzelzceļš neadomati nomainits vilzienu sarakts

Latvijas dzelsceļš - neadomati nomainits vilzienu sarakts

es dzivoju Ogre.stradaju riga lidz 21.00, tik bija erti vilciens gaja 21.18, jaunais saraksts 22.00 ko man darit veselu stundu.blandities, kamer man kads pa galvu neiedos vai apzagt.pat pasedet stacija nav kur.GRIBU ATPAKAL LAI VILCIEN IETU 21.18.cilvekiem ertak, daudzi panika.palidziet ludzu.

L LDZ 30.05.2010

1)-iemācieties pareizi rakstīt!
2)-cik cilvēku, tik vēlmju un visus nekad neapmierinās saraksts;
3)-izņemot pasažieru vilcienus vēl kursē arī kravas vilcieni, bet sliežu ceļš ir tikai viens katrā virzienā;
4)-Latvijas dzelzceļš nesastāda pasažieru vilcienu kursēšanas sarakstus;
5)-ar visiem priekšlikumiem jāgriežas Satiksmes ministrijas Autopārvadātāju departamentā, jo šis departaments pārstāv valsti pasūtot valsts pasūtījumu pasažieru pārvadāšanai pa dzelzceļu!
6)-Ogres virzienā būtu grēks sūdzēties par vilcienu kustību, jo citos virzienos starp vilcieniem ir n0 vienas līdz četrām stundām!

S SM 30.05.2010

Ko jūs te sūdzaties par vilcienu saraktu!!!
a/s "Pasažieru vilciens" ir valsts uzņēmums, kurš ir nolemts likvidācijai, spriežot pēc tā, kas notiek šajā uzņēmumā, kad tiek atbrīvoti no darba mašīnistu palīgi, konduktori, biļešu kasieri!
Tuvākajā nākotnē pasažieru pārvadājumu pa dzelzceļu vispār nebūs, jo šī uzņēmuma valde nedomā perspektīvā, bet tikai akli ekonomē uz parasto strādnieku rēķina skatoties šodienā!
Valdē sēž, tieši sēž, nevis strādā politiķi, kuriem nu galīgi neinteresē uzņēmuma nākotne, bet tikai kā ilgāk noturēties krēslā.
Požarnovs jau uztaisīja iepirkuma konkursu Rīgas satiksmei, kur tagad RD maksās par 400 000Ls vairāk par katru tramvaju, nekā piedāvāja konkurenti, tagad šis pats kungs ir ķēries klāt vilcieniem, tikai te viss tiks TB/LNNK un jūs cienījamie pasažieri braukāsiet ar šo pašu ER2 kamēr ļaus tehniskā inspekcija!

TĀ KĀ NEECĒJATIES! PĒC MŪSU APLĒSĒM 2015.GADĀ LATVIJĀ NEBŪS PASAŽIERU PĀRVADĀJUMU PA DZELZCEĻU PIE ŠĀDAS SAIMNIEKOŠANAS!

Požarnovs rullē!

O ogresautoosta 30.05.2010

ja kas, uz OGRI kurse ari autobusi, un autobusi brauka pustuksi taja laika. Satiksmes ministrija to njem vera, ja taja laika ir autobuss, tad taja laika nevajag vilcienu.

J Janeks Kants 10.07.2010

latvijas dzelscels 2005 gada pec datiem policija kur uzformeja veselam salklafikaciju kur palidzeja pavelostas pasvaldiba baumane kas vadija zemes a sadales, man injekceja indi un 36 gados dnk bija mm2 mazak par gadu veselu gadu nestradaja vedera organi biju sapampis, vini nonema ar pavelostas apsardzi 850latus un injekceja indi buh u allah die serbe verde vini injekceja narkotiku vaij ko lidzigu tas ir greks lielaks neka dzert alhakolu korana domaju ka vini man aptureja uznemumu ir jaspridzina auksa vinu nami dzelsceli ka to darija vini savaca finanses piespele kriminal lietas ierocus spridzeklus ar pasvaldibu pavelostu policiju spidola.