www.sudzibas.lv Latvijas Dzelzceļš Rūpes par pasažieriem

Latvijas dzelceļš - Rūpes par pasažieriem

Paldies Latvijas dzelzceļam par likvidēto Rīgas centrālo staciju!
Vai kāds ir aizdomājies, ka Rīgā nav stacijas! Ir tirdzniecības centrs Origo, kur piestāj vilcieni!
Šī centra veikali ir "iebāzti" visos iespējamos stūros un vienkāršs pasažieris jau jūtas lieks šajā burzmā. Par pasažieriem nemaz nedomā, ne Origo, ne LDZ!
Tagad aukstajam laikam iestājoties atkal daļa ieejas durvis ir slēgtas, uzgaidāmo zāli jau remontē no pavasara! Patiesībā tur nekāds remonts nenotiek. Zāle vienkārši ir aizslēgta lai bomži nesēdētu. Kur lai liekas vienkāršais pasažieris, kuram jāgaida vilciens?
Izskatās, LDZ atrisina problēmu visvienkāršāk. Protams, ka vieglāk ir uzgaidāmo zāli slēgt, nekā regulāri to uzmanīt un izdzenāt bomžus vai arī Origo ir noslēdzis sadarbības līgumu ar LDZ lai Origo iegūtu vairāk pircēju, aizslēdzot uzgaidāmo zāli, jo gaidot vilcienu cilvēks vienkārši klīst pa Origo veikaliem un gan jau kādā bodē kādu sūdu nopērk! Kam tas vajadzīgs???

Kur lai griežas ar šāda tipa sūdzību? LDZ "futbolē" uz Origo, tie atpakaļ!

J

C ceļotājs 22.10.2010

Jā, sarežģīti ir paskaidrot draugiem, kas atbrauc uz Rīgu ar vilcienu, kāpēc stacija saucās "Origo"!
Viens kolēģis no Vācijas tā arī pajautāja "Vai tad "Rīga" rakstās "Origo"?

Redziet ko nauda dara! Drīz par naudu varēs vispār vilcienu satiksmi slēgt, jo tie nedaudzie pasažieri, kas iet uz vilcieniem traucē veikalu apmeklētājiem!

Es esmu ceļojis un praktiski visur stacijās ir veikali, bet viņi ir izvietoti tā, ka netraucē pasažieru plūsmai un nav tik uzbāzīgi izvietoti kā Origo!

H harijs 22.10.2010

Latvijā ..bardaks" bija, ir, un būs. Neceriet uz labāko.

M Milna 23.10.2010

Latvijā par naudu var miesīgo māti pārdot un kāpēc tad lai LDZ nenotirgo staciju? Tikai Linstovam, kas apsaimnieko staciju, no dzelzceļa pasažieriem maza jēga un šie būtu priecīgi, ja vilcieni vispār izzustu no Origo!

Muļķu zeme ir un paliek muļķu zeme!

J Juris 23.10.2010

Izskatās, ka cilvēkiem nekas nepatīk, bet nez kāpēc pa to pašu Origo tik daudz cilvēku staigā ar laimīgām sejām, ka šķiet dzīvojam paradīzē.Moš vnk pietiks vienreiz d...st visiem pakaļ, viens auns?aita noblējas, pārējie pakaļ...
stulbā tauta...
Un pirms kko teikt pretī, divreiz pārdomāt, varbūt labāk nemaz neklabināt, ja nav normāla viedokļa.

J Jana 24.10.2010

Neiet runa par pašu Origo kā tirdzniecības centru! Iet runa, par to, ka pasažieriem nav uzgaidāmās zāles, kur pasēdēt un pagaidīt vilcienu, kad ārā auksts un slapjš. Ja man ir liela soma, es ar to nestaigāšu pa veikaliem!

Turklāt ceļotājs pareizi raksta, ka Eiropā arī stacijās ir veikali, bet ne tādi kā pie mums! Nevienā Eiropas stacijā piemēram es neesmu redzējusi, ka tirgotu televizorus, veļas mašīnas. Priekš tam ir specializētie veikali pilsētā un stacijas veikali vairāk ir tendēti uz pasažieru vajadzībām, kā suvenīru, pārtikas, uzkodu pirkšanai!

Ja papēta Origo veikalus, tad piedodiet, bet pilsētā tām pašām precēm ir stipri zemākas cenas, nekā Origo!

D debra 24.10.2010

Piekrītu, ka ir vajadzīga normāla, apsildāma uzgaidāmā telpa, plus, galastacija nav jānodēvē veikala vārdā. Un stacijas veikalu tīklam nav jāplešas visas stacijas garumā, platumā, augstumā, pazemē un vēl tālāk, ierobežojot pasažieru primārās vajadzības...
Bet Jura komentārs gan man patika. Tā pati Alfa ...Zinu cilvēkus, kas savā brīvdienā no Imantas traucas uz turieni, lai 6 stundas ar pārlaimīgu mūli novazātos un Cubus krekliņu nopirktu...Un Spice? Ģimenes pasākums, bērneļi uz rokas, paši laimīgi, un...nebrauksim pie radiem uz Tukumu, nestaigāsim pa piemājas parku, bet pa TC! Tur ir WC, bērnistaba, kafejnīcas, lupatu bodes utt.
Ir pieprasījums, ir piedāvājums:(

M miks 25.10.2010

Kādi ir peroni - trakāk nekā pēc kara. Tieties tērēs miljonus par jauniem super moderniem vilcieniem. Būtībā Latvijā nekur nav kat cik normālas dzelzceļa stacijas, bet tur arī varētu vainot daļu pasazieru, kas jebkuru kaut cik normālu, sakārtotu vietu centīsies pietaisīt