Latvijas darba ņēmēji - nevar ierasties darbā pēc jaunā gada - Neciena darba devējus

Latvijas darba ņēmēji galīgi neciena savus darba devējus. Ar visiem bija sarunāts ka sākam strādāt 2018. Gada. 2 janvārī jo ir daudz darba, kas jāpaveic.
Pēc divu nedēļu, apmaksāta atvaļinājuma 2. Janvārī darbā var ierasties tikai 5 darbinieki no 10.
Visiem pārējiem ir visādas problēmas.

Kretīni! Nebūs jums ne prēmiju, ne bonnusi. Ja esiet suņi, tad arī saņemsiet attieksmi kā pret suņiem/

Dainis 02.01.2018

Izskatās, ka cilvēki īsti nesapņo pie jums strādāt, neadekvāts darba devējs ar mazvērtības kompleksiem! :D

A AndreyIv 02.01.2018

tu esi tāds pats suns kā viņi,
kāda starpība vai es kādam patīku vai nepatīku, ja reiz bija noruna ka 2. datumā visi nākam uz darbu, tad visiem jābūt.

Dainis 02.01.2018

Ja mani darba devējs saukātu par suni , es arī uz darbu nāktu, kad vēlētos.

A AndreyIv 02.01.2018

Nē mīļais, algu parādu mums nav. Visi ir apmierināti ar savām algām, bet redz dzira ir svarīgāka

K kriksis19991 10.01.2018
Jamaina attieksme

Labdien, cienījamie Sūdzības.lv apmeklētāji.
Es gribu paust savu viedokli.
Latvijas darba ņēmējiem būtu jāmaina sava attieksme pret darbu, darba devējiem un dzīvi kopā, ja tie plāno ilgtermiņā atrasties uz planētas Zeme.

Jums jāsaprot ka mēs visi nedzīvojam komunismā ! Un arī sociālismam kāds ir teiksim Norvēģijā nav ilgtermiņā nekāda ekonomiska pamatojuma.

Jums jāsaprot ka Jūs strādājot kādā uzņēmumā sniedziet pakalpojumu. Par to Jūs saņemiet samaksu. Normālā tirgus ekonomikā, pakalpojuma sniedzējs cenšas savam klientam piedāvāt maksimālu kvalitāti, par zemāko cenu, tādā veidā kļūstot pieprasītāks.

Diemžēl pie mums ir izveidojusies situācija ka darbinieki grib saņemt 800 EUR par to vien ka ir ieradušies darbā un prot runāt Latviešu valodā.

Jums jāsaprot ka Jums ar prieku maksās naudu, par rezultātu kuru Jūs esiet radījis konkrētajam uzņēmumam.

Beigu beigās izveidosies tāda interesanta situācija. Ka visi Latvieši aizbraukt uz Īriju, UK, Vāciju. Šeit vairs nepaliks strādāt spējīgi cilvēki. Latvijas uzņēmēji savus uzņēmumus aizvērs ciet un pārdos ārzemnieki. Tie paši Īri vai Vācieši nopirks šos uzņēmumus, pieņems savās valstīs likumus kas liegs Latviešiem iespēju tur strādāt un būs vien jābrauc atpakaļ uz Latviju.
Bet tad situācija jau būs mainījusies. Viss te piederēs tikai ārzemniekiem un viņi Jums diktēs savus noteikumus. Caur valdību viņi pieņems likumus, samazinās minimālo algu līdz 100 EUR un Jums nebūs variantu, būs jāstrādā par 100 EUR. Ārzemnieki caur savu lobiju valdībā pieņems likumu, ka tie kas nestrādā maksā 1000 EUR / mēnesī nodokli, tāpēc visi būs spiesti strādāt par 100 EUR / mēnesī lai nebūtu jāmaksā nodoklis !