Latvijas darba devēji - Darbs

Aicinu visus normālos cilvēkus meklēt darbu ārzemes!!! Latvija nav normāla darba!!!! Lielāka dala Latvijas darba devēju ir riebīgi un skopi !!! Sūtiet viņus!!!! Sevišķi lielie uzņēmumi Maxima, Rimi un tt!!! Esmu daudz kur strādājis ārzemes, tur pavisam cita attieksme pret darbiniekiem!!!!

J

C Chelsey 03.10.2016

Ja esi redzējis darbu tikai Maxima un Rimi, tad Tavu domu gājienu var saprast.

J Jurciks16 03.10.2016

Daudz kur esmu stradajis un zinu par ko runaju!!!

J Jurciks16 03.10.2016

Daudz kur esmu stradajis un zinu par ko runaju!!!!

H Hunter Meadow 03.10.2016

es piekriitu autoram!

J Jurciks16 03.10.2016

Latvijas darba deveji ir mesli!!! Latvija ir nozelojams valstisks veidojums!!!! Latvijas galvaspilseta ir brisele!!!!!

T Tong Po 03.10.2016

Nez kas par lietu, ka cilvēks "daudz kur strādā" algotu darbu? Visur slikti?

J Jurciks16 03.10.2016

Kas tev par dalu??? Varu tikshanos laika izskaidrot ja tevi tik loti interese!!!

T Tong Po 04.10.2016

Jurciks16 atbildēs un arī sūdzības tekstā izmantotā leksika izsaka visu par Jurciks16 kā darba ņēmēju!
Aizej-ka, skarbais veci, uztaisi pats savu biznesu un parādi visiem kā tad vajag lietas bīdīt un kā attiekties pret darbiniekiem. Līdz tam brīdim gan nav ko sprēgāt. Ja pats to vien proti kā kastes noliktavā cilāt, tad savu kritiku pret Valsti un darba devējiem mazliet pieturi pie sevis.
Ir visās valstīs korekti darba devēji un ir arī negodīgi. Tāpat kā ir adekvāti cilvēki un ir tādi kā Jurciks16.
Jurciks16 - tad kad tu sapratīsi, ka visās tavās neveiksmēs un nelaimēs ir vainojams tikai viens cilvēks - tu pats, til ilgi tev nebūs nekas labi un pa prātam. Tik ievēro - laiks nestāv uz vietas. Kamēr ilgi žāvēsi - vilciens var arī aiziet, un tad jau nekas tev cits neatliks, kā turpināt lamāt Valsti, valdību, darba devējus, un visu pārējo pasauli! Viens tu tāds dīvaini pareizs un labs.

H Hunter Meadow 04.10.2016

Kāda starpība? Pat cilāt kastes - tas nenozīmē ka pret tevi jaizturās kā pret lopu, piedod, jā? Pret visiem normāli jaizturās. Un acīmredzot esi normāli iekārtojies un tagad vari sēdēt un spriest, laikam kastes tev nabija jācīlā, ok. Bet daudziem dzīvē tā, ka ģimeni jābaro un izvēles nav, un tas nenozīmē ka cilvēks PATS vainīgs un ir nopelnījis tādu attieksmi. Kad es mācījos universitātē, man slimoja māte un man nebija izvēles kā tik iet un strādāt Drogas, kur pret manīm izturējās naidoši, gan vadība gan kolēģi. Nezinu kādā pasaulē tu dzīvo, bet tā ir visur tagad, un vainot par to pāsu cilvēku?

T Tong Po 04.10.2016

Starpība ir cilvēka attieksmē. Normāli cilvēki cīnās, iet uz saviem mērķiem, strādā, atsakās no kaut kā, lai savu mērķi sasniegtu, lai parūpētos par savu ģimeni. Normāli cilvēki parasti neīd, nesūdzas, nenozākā citus dēļ tā, ka paši nav izdarījuši visu, lai relizētu to, ko kādreiz cerējuši, sapņojuši.

Hunter Meadow, tur tā lieta, ka tavs stāsts nav nekas ekstra savādāks, kā daudziem jo daudziem cilvēkiem, it īpaši tiem, kas nākuši no ne pārāk pārtikušām vai pat nabadzīgām ģimenēm. Es arī studiju laikos strādāju gan celtniecībā, kur man kā "atnes-padod" strādniekam maksāja kapeikas un visiem bija tiesības man teikt kas un kad man jādara. Ne mirkli nesūdzējos un nenolamāju tos cilvēkus - es jau tad, savos 19 gados sapratu, ka man tās kapeikas ir nepieciešamas un, ka tajā brīdī man galvā nebija nekas, par ko maksāt vairāk. Vēlāk strādāju uzpildes stacijā - darbs maiņās, maksā maz, toties kaut cik var savienot ar mācībām. Man bija nepieciešami iztikas līdzekļi, lai varu studēt, jo man vecākiem naudas nebija pārāk daudz, un es vēl uzskatīju, ka pieaudzis vīrietis nedrīkst ņemt naudu no vecākiem, kam pašiem knapi pietiek iztikai.
Un zini - nekas īpašs jau tas nav, jo ļoti daudzi jaunieši tam ir gājuši cauri. Bet man ne mirkli neienāk prātā nozākāt valsti un citus cilvēkus, pie kam vispārinātā formā.
Kastes cilāt, protams, ka nav nekas slikts. Nav jau jautājums par to, kādu darbu cilvēks dara un ar kādu attieksmi to dara. Konkrētā sūdzibas autora leksiku un attieksmi lieliski var redzēt no teksta. Un lasot to, man rodas dziļa pārliecība par iemesliem, kāpēc tādam cilvēkam viss ir slikti un visi ir slikti.
Hunter Meadow es dzīvoju Latvijā, un nav "visur" tā kā tu piebalso Jurciks16.
Un, jā, par to, kā cilvēks izvēlas dzīvot, var atbildēt tikai pats cilvēks, nevis Valsts vai darba devēji.

J Jurciks16 05.10.2016

Paklausies tu ergli ar mazo e!!! Man ir ko darit un es par savu dzivi nesudzos!!! Bet man neviens neaizliegs runat par to ko esmu redzejis un kas man nepatik!!! Un es runashu tados vardos kados man gribas!!! Tu un tev lidzigie var izdomat jebkadus likumus un pantus!!! Shi valsts iekarta ir pedeja !!! Visi kas tai piekrit ir smirdigi vergi un latvijas darba deveji ir!!

Nevar jau nepiekrist, ka Latvijas darba devēji pret darbiniekiem neprot izturēties ar tādu cieņu, kā ārzemēs. BET - arī tajā pašā Rimi, Maxima, un tt, strādā tādi paši darbinieki, tikai augstākos amatos un arī pret viņiem kādreiz bija tāda pati pazemojošā attieksme. Tā ka, Jurcik16, brauc vien uz ārzemēm strādāt, šeit normāla attieksme šajā jomā tuvākajā nākotnē noteikti nav gaidāma. Un kāda gan varētu būt attieksme pret darbiniekiem, kuri:
*)strādā līdz pirmajai algai,
*)darbā ierodas ar nokavēšanos un uzskata to par pilnīgi normālu,
*)atnāk uz darbu paģiraini,
*)ik pēc pusstundas dodas pīppauzēs,
*)visu, kas nav piesiets uzskata par savu īpašumu, kas noteikti jāaizstiepj mājās,
*)pēc darba pārrunām pieprasa 600 eur algu, taču pat iesniegumā pamanās pielaist 10 un vairāk pareizrakstības kļūdas,
*)!!!sūdzas, ka darbā ir jāstrādā!

J Jurciks16 13.10.2016

Laikam tu to visu iz savas pieredzes raksti!!! Man pat prata nekad nav ienacis pohainam uz darbu atnakt!!! Prom es tuvakaja laika nebraukshu, bet kluset netaisos!!! Es vienkarshi gribu lai cilveki neticetu tam ko raksta darba sludinajumos lielas firmas par draudzigo kolektivu un normaliem darba apstakliem!!! Zinu par ko runaju esmu stradajis Lido, maxima, rimi, BLS un Via3L latvija!!! Tiek solits viens, bet dabusi ko citu!!!!