Latvijas Amerikas Acu centrs - Papildus izmaksas

Vairākkārt telefoniski sazinoties tika noteiktas konkrētas procedūras izmaksas. Jāgaida nepilnu mēnesi. Jau ierodoties tieši uz operāciju, tiek darīts zināms, ka papildus jāveic piemaksa par konsultāciju, kas būtiski sadārdzina, it kā jau iepriekš noteiktās izmaksas.
Netiek sniegta pilnīga informācija par gaidāmajām izmaksām.

08.07.2019

V

A Abrams123 05.06.2019
Latvijas Naudas Izkrāpšanas centrs

Lūdzu taupiet naudiņu un neejiet uz “Naudas izsūkšanas acu centru”. Ārsti ir nekompetenti. Pilnīgas aplamības saka. Vai paši ārsti vispār māk iepilināt acīs? To nevar zināt. Samaksā 45 eir, par neko.

A Abrams123 05.06.2019

Un “māsiņas” pavadot uz otro stāvu, izspiego kā “čekas laikos”. Tapēc domājiet cilvēki.

Kolta 08.07.2019

Iesaku Kuzņecova acu klīniku. Pati veicu lāzeroperāciju abām acīm. Cena adekvāta, attieksme fantastiska un profesionāls darbs.