Latvijas Amerikas Acu centrs - Nolaidība

Īsumā - LAC ārste Briede veica kataraktas operāciju. Pēc tās vēlāk attīstījās tīklenes atslāņošanās un rezultāts ir praktiski zaudēta redze.

Pēc operācijas šī ārste tika apmeklēta vairākas reizes, viemēr teica, ka viss kārtībā. Pēdējā vizītē pie M. Briedes pacientam jau bija smagi tīklenes atslāņošanās simptomi. Ārste nevis konkrēti pateica, kas darāms, bet uzrakstīja pilienus asinsizplūdumam. Ja nu esot brīvs laiks, lai aizbraucot uz traumpunktu Biķerniekos.

Nekompetenti, bezatbildīgi, bet galvenais ka ienesīgi!

Neveiciet operācijas LAC! Ejiet uz universitātes klīnikā pie profesionāļiem.

09.06.2022

G

I iMac 06.01.2023

LAAC ārste M.Briede. Velta pacientam maz laika, netabild uz interesējošiem jautājumiem. To ko var izdarīt jau pirmajā vizītē, novirza uz nākamo. Pirmajā vizītē pacientam atvēl 8 min sava laika. Otrajā mazliet vairāk. Šķiet ka labs pacients ir tas, kurš jāoperē, bet to kurš atnācis ar vienkāršāku kaiti, ātri jādabū ārā no kabineta, jo maksāts tiek ar priekšapmaksu, neņemot vērā pacientam veltīto laiku un pakalpojuma kvalitāti. Tādēļ, jo vairāk cilvēki tiek paņemti, jo lielāks apgrozījums. Bet tā šķiet ir kļuvusi par LAAC šā brīža politiku, jo agrāk pirmās vizītes laikā, acīm tika veikti mērījumi izmantojot 3-5 iekārtas + briļļu recepte + saņemts rakstisks ārsta sliedziens un ārstēšanas ieteikums.