LAAC / Ieva Kulniece - Nekompetents ārsts

Bijām pie šīs dakteres uz ikgadējo apskati ar meitiņu 1.3g. Daktere ar bērnu vispār nerunāja. Ar mani daktere runāja pavirši, neko nepaskaidrojot. Ja runāja, tad klusam, murmuļoja kaut ko sev zem deguna. Es trīs reizes viņai teicu, ka nesaprotu ko viņa man stāsta, bet viņa pat nemēģināja man paskaidrot ko viņa stāsta. Tāda sajūta, ka bija kādas miega zāles salietojusies, jo neko normāli skaidri nevarēja paskaidrot. Viņai nepatika, ka bērniņš raud, saka uzreiz prasīt vai viņa tā vienmēr uzvedas. Teicu, ka viņa ļoti baidās no ārstiem un svešiem cilvēkiem. Šī saucama daktere prasīja man, bērna mammai, vai gribu pilināt kādus pilienus savas bērnam, lai pēc tam vēl skatītos actiņās. Es prasīju kas tas ir par pilieniem, uz ko daktere sāka man stāstīt, ka tie ir ļoti kodīgi pilieni un tad meitiņai ļoti nepatiks un dakterei nāksies saukt palīgā cilvēkus, lai manu meitu tur, lai viņai tur vaļā acīs, un vai es to gribu darīt. Kad prasīju vai tad šī apskate nenotiek visiem vienādi, un ka zinu, ka šos pilienus pilina visiem un nekādas tādas manipulācijas netaisa, viņa teica, ka viņa nezin, lai es pati izlemju vai manam bērnam vajag tādu analīzi. Kad es teicu, bet Jūs taču esat ārsts, vai tad Jūs neredzat vai vajag vai nevajag, viņa teica, ka nevar izlemt, jo nezin, vai tas kaut ko papildus dos. Un atkal prasa man lai izlemju. Kā es bērna mamma, ne ārste, varu izlemt kādas acu manipulācijas manam bērnam ir vajadzīgas. Kad saku prasīt par to, lai izskaidro kāda bērniņam ir redze, viņa arī nevarēja neko atbildēt. Sāka atkal murmuļot kaut ko sev zem deguna. Un atkal prasīt vai gribu lai bērnam pilināju pilienus. Es atteicos, jo nekādu normālu atbildi un skaidrojumu no šīs dakteres nevarēju sagaidīt. Daktere pat neatvadījās, pat nemēģināja neko normāla skaidrā valodā man izskaidrot, bija sajūta, ka mēs viņai traucējam. Citi pacienti rindā viņai pat nebija.

Lāsteka 07.12.2017

Bērniem parasti gan pilina, jo nav iespējams izmeklēt acs iekšējās struktūras, tā kā zīlīte bērniem nespēj ilgāku laika periodu būt šaura. Tā kā zīlīti nepieciešams dabūt platu, tad iepilina šos pilienus. Nekas tik sāpīgs tur nav, tikai bērns var uzrīkot mazu histēriju,jo atslābinātas acs muskulatūras dēļ vāji redzēs tuvumā.

Lāsteka 07.12.2017

*zīlīte ilgāku laika periodu nespēj noturēties plata

M mareks2 11.02.2018

bijām Amerikas Acu Centrā,
viņiem tur izstrādāta jau sistēma-piesakies uz redzes izmeklējumu,tev pasaka ka tas maksās 45€,kad tu to summu samaksā tad daktere paziņo ka nepieciešami vēl papildus izmeklējumi un jāpiemaksā vēl 45€,
un gala diagnoze visiem tiem izmeklējumiem bija-jums ir katarakta
pāri par 80€ samaksājām lai uzzinātu šo vienkāršo diagnozi
vienkārši sakot sausais atlikums no centra apmeklējuma bija- nu nopērciet kaut kādus acs pilienus un papiliniet un pēc pāris mēnešiem atnāciet atrādīties
vaine, atkal atstāt viņiem 80€ un pretī neko nesaņemt,
iesaku cilvēkiem uzmanīties ar šo ,manuprāt negodīgo acu klīniku

Z Zane L. 22.03.2018

Pēc tam, kad uzzināju, ka pāris gadus atpakaļ kāda paciente pēc redzes korekcijas operācijas 2 nedēļu laikā kļuva pilnīgi un neatgriezeniski akla, pa gabalu turos no šī un citām šādām klīnikām. Daktere, kas veica operāciju, joprojām strādā šajā centrā...

A Abrams123 05.06.2019

Lūdzu taupiet naudiņu un neejiet uz “Naudas izsūkšanas acu centru”. Ārsti ir nekompetenti. Pilnīgas aplamības saka. Vai paši ārsti vispār māk iepilināt acīs? To nevar zināt. Samaksā 45 eir, par neko.