Rock Cafe - apkalpošana

Aizgāju uz Rock cafē liepājā.Es tur pasūtiju kafiju.gaidīju apmēram 1 stundu un 30 minūtes.Kad atnesa kafija bija auksta.Pēc tam vel uzlika lielāku rēķinu par 30 santīmiem.Es viņai teicu bet tā saka ka sarēķinājusi pareizi.

H

J jānis 20.07.2009

zinu man tā pat bija.jāgaida bija 30 min.bet naudu nepiemaksāju.es tavā vietā būtu aizgājis prom nesamaksājis.vaijdzēja paprasīt vārdu un aiziet pie direktora lai atlaiž no darba.varbūt pacs biji vainīgs???

K kropliķs 20.07.2009

esmu bijis tur 3 reizes bet vis norm.

E Emīls 21.07.2009

Jā zinu, bet tur jau ir taudzi apmeklētāji.Ko var gribēt.Vienreiz ar 20 minūtes sanāca gaidīt.

K kropliķs 21.07.2009

da viss norm kād vain ...

K kropliķs 21.07.2009

ja nekas nau noticis tad kādēļ jāraksta norm .tās ir sūdzības ne diskusijas duraki

G gailis 21.07.2009

zinu draugu vienreiz nogaidiju kādu stundu. :(

R ri4iks 21.07.2009

Mani norm apkalpoja bet, dzirdēju ka blakus soliņā kādu vīrieti kurš prasija kur ir mans ēdiens apkalpotāja teica pēc 3 min būs.un tā apm.3 reizes.Vīrietis sacīja ka gaidot jau apm. stundu.Beigās redzēju ka vīrietis aiziet.

V Vērotājs008 26.07.2009

Ja gadijas tur pabut ar vienu liepajnieci :), nu teikšu man nepatika, galvenajis minuss apkalposana, vienreiz lai tikai atzimetos ka tur esi bijis var aiziet, bet ta labak uz kadu citu vietu aiziet Liepaja.

A AKAK 28.07.2009

Varbut parastās dienās ir ok, bet runajot par Beach party laiku, tas ir kaut kaads murgs -un taa jau kuro gadu, vai tiesham nevar panjemt personalu normalā daudzumā uz tām divam dienam.Oficianti liekas ir pietiekama daudzumā, bet stradāt negrib, knapi kustās, galdi nenovakti, nosēdēju pie netīra galda 30 minutes kamer atnesa edienkartes, pectam veel 30 min kameer pienaca pienjemt pasutijumu, edienu atnesa pec pus otras stundas -PILNIGI AUKSTU.Vel paveicas, ka vispar atnes, blakus galdinjam pusi neatnes vai atnes pilniigi kaut ko citu.Svedien pirmaja stava bija aiznjemti 4 galdinji, ta pat stunda jagaida- es nesaprotu.

E Elita 28.07.2009

Shodien t|c Spice kim .tir. Clean Control iznjemu drebes-puse bija neiztiritas, uz manu lugumu partirit-pienjemeja rupji atcirta lai eju mazgat majas, sheit tadus traipus netira.Biju shoketa, jo ieprieksh kad stradaja puisis un jauna sieviete|maija|problemu nebija-ja nebija kautkas normali izdarits vinji atvainojas un ja bija iespejams tulit visu izlaboja, kautgan tas nebija vinju pienakumos.Prieks bij tur iet!

P Patsavigais 28.11.2010

Nevajag pārspīlēt..