www.sudzibas.lv Latvijas 1.Rokkafejnīca Totalitāra, necienīga attieksme pret klientiem

Latvijas 1.rokkafejnīca - Totalitāra, necienīga attieksme pret klientiem

Domāju, ka nav ne reizes bijis tā, ka nevarētu pasūdzēties uz personāla vienaldzīgo un bezatbildīgo rīcību.. Šoreiz apsardze izceļās - Izejot uzpīpēt atpakaļ nelaiž apsardze.. redz itkā pa daudz iedzēris, bet dzerts bija tikai un vienīgi Rokkafe klubā.. tā arī netiku atpakaļ pie savien draugiem un telefona nebija ar ko pazvanīt.. Attieksme egoistiska un totalitāra.. apsolūti nebalstās ne uz kādiem principiem. Tā nevienā citā klubā nekad nav noticis un domāju sevi cienošā klubā savus klientus ciena. Ieteiktu kluba vadībai strādāt pie sava personāla atlases un izvēlēties cilvēkus, kuri darītu godu savai vietei., Varētu sākt ar apsardzes kompānijas maiņu.

Bomboklak 05.06.2018

Vienmēr pienāk pirmā reize, kad izmet no kluba, jo esi pilnīgā torķī. Apsveicu, arī tevi ar šo pirmo reizi!

Dainis 05.06.2018

Tāpat vien viņi ārā nemet, tikai ja nespējat vairs adekvāti uzvesties, sūdzība nevietā!

U Uldis Ozols 25.08.2018

Piekrītu, ir bijušas sarunas ar apsargiem par ienākšanas jautājumiem bet viss vienmēr normāli ir atrisināts... domāju ka "cietušais" kaut ko līdz galam nestāsta...

C critical thinker 05.06.2018

tas, ka piemāvies 'tikai pie viņiem', taču neko nemaina :D protams, viņi varēja pateikt draugiem, ka met Tevi ārā/nelaiž iekšā. bet tā - taksītis un uz mājām čučēt.