Latvijas 1.rokkafejnīca

Liepājā ir tikai viena vieta kurp doties padejot ,tā ir Latvjijas 1.rokkafejnīca,jeb plašāk pazīstama kā ''PABLO".Omulīgas telpas,skaists dizains u.t.t.,bet domāju liepājnieki zinās arī ''Pablo"vājās vietas,kā vislielāko katastrofu pieminot varonīgo biļešu pārdeveju Jāņonkuli,saprotu šādā darbā nervi ir uz robežas ,bet šim censonim laiks doties pelnītā apūtā,cilvēks vairs galīgi nekotrelē savu uzvedību,nerunājot jau par pieklājības normām.Rīgā klubs ar šādu pajoliņu pie ieejas ,domājams, nenoturētos ne pusgadu,bet diemžēl Liepājā šī iestāde atrodas bezmaz monopolstāvoklī,tādēļ nākas samierināties un uztvert visu ar humoru.Labi pēdējai notikums īsumā,bez lamu vārdiem,kuri plaši tika lietoti. Ieeja pēc plkst.23.00 par latu dargāka,ierodamies bez 7-4 min pirms 23.00 5 cilvēki un gribam iet iekšā,te nu Jāņunkulis paziņo ka par vēlu,viņa pulkstenis rādot 2.min pāri.Četriem no mums bija plkst.kuri rādīja jau minētos laikus,šis arguments vīņam nelikās pārāk pārliecinoš tādēļ mums nācās izvēlēties vai doties prom ,izvēlējāmies otro variantu.Ja kādam vēl kas stāstāms ,rakstiet,pasmiesimies.

K Klāra 25.06.2008

Jā - piekrītu - Jānis vai tautā dēvēts par Miedziņu ir savdabīgs tipāžs.
Vel viens joks ko šis pastrādājis - licis pirkt biļeti māksliniekam, kas
pats tur tajā pašā vakarā uzstājas, sakās sarakstā neēsot - biļete jāpērk.Neko darīt, kas jādara, jādara, šis ņēmis un nopircis, bet Miedziņš gan pēctam pa biksēm dabūjis. ;D

I iesaistits 25.06.2008

nez kur Miedziņš ir, kad tās 14-gadīgās meitenes tur bariem iet iekšā :)