LV RU
www.sudzibas.lv Latvija.lv Nevar atvērt iestādes sūtīto vēstuli

Portāls www.latvija.lv - Nevar atvērt iestādes sūtīto vēstuli

Nekādā gadījumā neizmantojiet portālu www.latvija.lv vēstuļu sūtīšanai uz valsts vai pašvaldības iestādēm! Jo - atbildes vēstuli no iestādes nebūs iespējams atvērt!!

Pirms mēneša uzrakstīju ziņojumu kādai valsts iestādei, izmantojot minēto portālu. Identificējos, izmantojot bankas internetbanku, jo man nav e-paraksta iespējas.

Pirmkārt, portāls www.latvija.lv nekur, nevienā vietā klientu iepriekš nebrīdina, ka rakstīt tekstu būs atļauts tikai pāris minūtes!! Rezultātā mani pirmie mēģinājumi bija neveiksmīgi - viss uzrakstītais teksts, kopā ar pielikumiem, zibenīgi pazuda no ekrāna un parādījās info teksts, ka es neko neesot nosūtījusi.. Beidzot, ārkārtīgi ātri rakstot, man tomēr izdevās nosūtīt ziņojumu iestādei...

Otrkart, vislielākās problēmas ir radušās šobrīd, kad valsts iestāde, kurai es biju rakstījusi, ir man sniegusi atbildi,- tā ir pienākusi portālā www.latvija.lv.
Identificējos atkal ar bankas parolēm, un portālā latvija.lv parādījās lodziņš ar iespēju ielādēt savā datorā atbildi no iestādes. Bet... atbildi nevar atvērt pilnīgi ne ar vienu programmu!!! Rāda visādus ķeburus, tikai ne tekstu...
Meklēju internetā, vairākās pārlūkprogrammās, ar kuru programmu atvērt vēstuli. Mēģināju arī portālā eparaksts.lv, bet tur man atbildēja: "izvēlētais fails nav edoc"...

Kā atvērt vēstuli, ar kādu programmu???
Šodien aizgāju uz iestādi (UR), kurai rakstīju, taču tur informators vispār absolūti neko nebija pat dzirdējis par tādu portālu www.latvija.lv...,tāpēc nevarot palīdzēt..
Atbilde ir, izlasīt nevar... Un dabūt papīra formātā arī nevar!

Man ieteikums: nelietot portālu www.latvija.lv !!!

G.

M

Vairāk sūdzības par Portāls www.latvija.lv

Komentāri (4)

N neKārtībnieks 28.03.2014

Mans ieteikums nelieto internetu. Izdur caur datoru koka krustu, sadedzini datoru un pelnus izkaiso svētajā zemē.

Leonīds Osipovs 29.03.2014

Sūdzībai es gan noteikti nepiekrītu, jo visas atbildes, izziņas un dokumentus no portāla www.latvija.lv tiek saņemtas pašā izplatītākajā formātā - PDF, kuru var atvērt ne vien ar jebkuru datoru vai planšeti, ko darbina jebkura operētājsistēma ar grafisko lietotāja saskarni, bet pat ar mobilajiem tālruņiem, melnbaltiem e-grāmatu lasītājiem.
Sūdzībā aprakstītās problēmas pamatā, manuprāt, ir nepareiza datnes paplašinājuma (tipa) piesaiste lietojumprogrammai. Sūdzībā aprakstītie ķeburi tiek attēloti, ja PDF dokumentu atver ar kādu no teksta redaktoriem, kuri lielākoties nav paredzēti PDF datņu attēlošanai. Atverot PDF datni ar lietojumprogrammu, kas nav tam paredzēta, vienlaikus iestatot to kā noklusējuma lietojumprogrammu šāda datņu tipa atvēršanai, tiek radīta situācija, kurā, pat ja datorā ir dokumenta korektai attēlošanai nepieciešamā programmatūra, jebkurā gadījumā dokuments tiks attēlots nekorekti. Šādu situāciju var izraisīt vienīgi tāda datora lietotāja rīcība, kurš nav ieguvis datora lietošanas pamata prasmes kā obligātas bezmaksas pamatizglītības sastāvdaļu vai kā bezmaksas kursus, gadījumā, ja pamatizglītības iegūšanas laikā datora lietošanas pamati vēl nebija iekļauti programmā, un nav tiesīgs lietot datoru.

Īsāk sakot, problēma ir vienīgi sūdzības rakstītājā. Vai tiešām sūdzības autors pilnā nopietnībā domāja, ja šāda mēroga portāls tiešām dokumentu apritē iekļaus formātu, ko nav iespējams attēlot?

B brise 02.06.2016

bandu portals un vairaak nekas!

A Alexis1984 03.01.2017

Pilnīgi piekrītu sūdzības rakstītājai, es arī saskāros ar problēmu, ka dokumentu nevar atvērt, kaut arī dokuments ir pdf formātā. Ja gribat izlasīt savu dokumentu, nepiekrītat to saņemt portālā www.latvija.lv! Kārtējā iedzīvotāju čakarēšana!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes