Latviešu Biedrības Nams - Sabojāts koncerts

Nesaprotu, kāpēc koncertos jāielaiž iekšā mazi bērni?
Mani neinteresē vecāku tiesības visur iet ar savām atvasēm, jo "nav kam atstāt". Bērni jau koncertu arī neklausās, tikai bojā to citiem, tāpēc nepieļauju, ka runa būtu par viņu izglītošanu...
Mani interesē fakts, kāpēc man - cilvēkam, kurš ir samaksājis naudu par biļeti uz koncertu, ir jāklausās koncerta laikā kā citu apmeklētāju bērni skraida apkārt, bļauj un mētā mantas?
Vecākiem jau vienalga - kāpēc gan 2 stundas neatpūsties no tiem bērniem, lai jau pakaitina citus!

Bet man koncerts bija sabojāts, priekšstats par Biedrības Nama pasākumiem arī! Vairs neapmeklēšu, jo viņi nerūpējas par saviem skatītājiem.
Būtu prasījusi naudu atpakaļ, bet nervus un laika žēl. Nākamreiz būšu gudrāka!

Dainis 18.07.2017

Lai cik tas skarbi neizklausītos, pilnīgi piekrītu jums!

C critical thinker 18.07.2017

tas nav skarbi. diemžēl mūsdienu vecāki galīgi neaptver, kur var iet ar saviem neaudzinātajiem sīkajiem. jā, mūsējais brauc līdzi uz festivāliem, kur vietas diezgan un nevienam netraucē, bet uz koncertu es viņu vēl gadus 5 nevedīšu

Dainis 18.07.2017

Tad esi viens no retajiem, kas domā līdzi, kā teica Pēteris Kļava: «Sešdesmit procenti vecāku ir debili!»

Kritiskā 19.07.2017

Es saprotu sudzibu par to ka janem lidzi berni, bet vainot Latviešu Biedrības Namu es te vispar neredzu jegu darit. Ta tagad notiek visos koncertos un pasakumos, berni skraida un blaustas, bet pasakumu rikotajiem&organizetajiem tur vispar nav vaina.

B biznesaklients 24.08.2017

Tad, ja, piemēram, Forumcinemas seansa laikā cilvēki traucē seansu - bļauj, mētā ēdienu utt, vai tad nav jāvēršas pie Forumcinemas, lai ievieš kārtību? Vienmēr tā ir bijis.
Kāpēc uz jebkuru citu pasākuma organizatoru, konkrēti, Biedrības namu tas neattiecas? Organizatoram ir pienākums uzturēt kārtību pasākuma laikā.
Tie, kas to nedara ir vieglas naudas pisēji, kuriem nospļauties uz apmeklētājiem.