LV RU

AtrisinātaLatvian P-RR-O SIA - Обман

Фирма набирает строителей в Германию на внутренние работы (монтаж регипса) . Обещают 12 евро в час после уплаты налогов, все транпортные расходы и рабочую одежду. По приезду оказывается рабочая одежда за деньги, на рабочем месте температура ниже чем на улице, нет помещения где можно согреться и поесть, по зарплате оказалось 8 евро в час.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 27.01.2020

Uzņēmuma Latvian P-RR-O SIA pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 27.01.2020

Uzņēmuma Latvian P-RR-O SIA pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

G

Komentāri (2)

R Ronald0 17.12.2019

Labdien, šeit raksta Latvian P-RR-O pārstāvis .
2019.gada septembrī tika pieņemti darbā sausās būves amatā .
1.Andris Golcvarts
2.Aleksandrs Belavskis
3.Dmitrijs Barabanovs
4.Andris Berdagāns
Šīs personas uzņēmuma darbinieku atlasē sevi pozicionēja kā SAUSĀS BŪVES meistarus, ar lielu pieredzi un augstu darba atbildību,kā arī spēju pašiem organizēt un plānot savu darbu. Ierodoties darba izpildes vietā ,objektā izrādījās pilnīga nespēja veikt viņiem uzdotos darbus kā meistariem. Nespējot izpildīt visus sausās būves montāžas darbus tieši norādītājā darba vietā. Tika izrādīta pilnīga nevēlēšanās mācīties un veikt viņiem uzdotos darbus. Ierodoties cilvēkiem darbā izrādījās, kad viņi īsti neprot sauso būvi un arī nav pieredzes. Nezina ne tehnaloģiju, ne sistēmu kā būvēt griestus, sienas un visas viņiem projektā izrādītās konstrukcijas. Dotajā vietā bija elementāri divlīmeņu griesti ar 2 kārtām reģipša.
Līgumā tika atrunāts un ielikts punkts par attalgojumu 12 eiro bruto pirms nodokļu nomaksas + visi transporta izdevumi + nodrosinam dzīves vietu(individuals dzīvoklis ar visam labierīcībam un wifi.) + jaunu gultas veļu + komandējuma naudu + pilna dzīvības un veselības apdrošināšana + par labi paveiktu darbu laikā un termiņā piemaksas pie algas līd 50% apmērā , pretī prasot spēju strādāt līgumā noteiktajā amatā !
Izrādījās, kad cilvēki negrib strādāt, pildīt nekādas normas. Pirmās nedēļas beigās ar jauno personālu tika veiktas pārrunas un izrunātas visas nianses ,cilvēkiem apzinoties savas kļūdas un nespēju strādāt kā meistariem patstāvīgi.Palika pildīt darba pienākumus līdz 3. nedēļas beigās, tika izbeigts darba līgums - cilvēkiem nespējot pildīt patstāvīgi tiešos darba pienākumus !
Kas attiecas uz temperatūru objektā , tad būvniecībā objekts atrodas dažādās stadijās, kur nav iespējams nodrošināt istabas temperatūru, kā daži nepieredzējuši būvnieki to vēlētos-tas ir tīrs pieredzes trūkums no šī EX personāla puses !
Vienmēr un visur visa darba samaksa tiek norunāta bruto-pirms nodokļu nomaksas. Nevienā sludinājumā nekad nav bijusi fiksēta netto alga , jo to nav iespējams paredzēt,katram ir sava nodokļu likmē ! Kas attiecas uz darba drēbēm, tās tiek nodrošinātas pilnībā,ar noteikumu, kad cilvēks pilda darba pienākumus uzņēmuma labā ilgāk par pārbaudes laiku.
Dotajā epizodē piemanīts tikai tika darba devējs no šī kolektīva puses , kas apzināti vilka laiku un nevēlējās veikt tiešos darba pienākumus.
Pirms pieņemt šo četrotni darbā izvērtējiet viņu darba prasmes un iepriekšējo pieredzi !

G Gosja1976 20.12.2019

Вот это поворот! Я то посмел считать себя мастером с 20-ти летним стажем, а оказалось я просто быдло. Ничего делать не умею, лентяй, да ещё имел наглость спрашивать о каком-то теплом контейнере где можно переодеться и пообедать горячим. Чего не написали что курили через каждые 5 минут и бухали на объекте? Спасибо руководству компании Latvian P-RR-O (не стану называть имена и фамилии, не могу возвысится до их уровня) за то что "указали " мои истинные достоинства. Браво...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes