www.sudzibas.lv Latvāņi SIA Darba drošība

Latvāņi SIA - Darba drošība

Nepieklājīga attieksme un darba drošība, elektrodrošība - nulle. Viena aptieciņa uz visu rūpnīcu. Tehniskajā saimniecībā bardaks, darbība avārijas režīmā... Daļai iekārtu ir demontētas drošības sistēmas.
Padomājiet kārtīgi, pirms stāties darba attiecībās ar šo fimu, kuras mājas lapa ir uztaisīta labi, nauda turas, izmanto to, ka tuvākajā apkārtnē nav cilvēkiem darba...

J

R Rolands 03.01.2011

Arī produkcija ir nekvalitatīva! Brusas pilnas ar defektiem, kā var uztaisīt labus logus? Nesaprotu! Un Īpašnieks riktīgs šizofrēniķis, kliedz un pazemo klientus!

P pesimiste 14.06.2012

P pesimiste 14.06.2012

Elle zemes virsū!!!Sodus liek par katru sīkumu!Pret strādniekiem izturas kā faraons pret ebrejiem!Strādniekus noved līdz alkaholismam, jo skaidrā prātā priekšnieku attieksmi vienkārši nevar izturēt!Darba drošības nav vispār!

M [email protected] 07.11.2012

Kādas Jūs te muļķības rakstiet, ja nemaldos, kas krimināls par nepatiesu ziņu, apmelnošanu var sanākt. #
Darbojos, nu, jau kādus 7 mēnešus ''Latvāņos'', zinu visu, kas tur un kā ir, kāpēc ir utt. Principā lielāko ties, visas iekārtas tiek bojātas savā ziņā apzināti, zināms, citās līdzīgās iestādēs sodi ir daudz augstāki un prasības arī.
Skumji man noskatīties, kā manis izstrādātas iekārtas bojā nekvalificēti darbinieki.
Ar uzņēmumu ir o.k., nu protams, vajag ko reorganizēt, bet tas kopumā ir tīrais sīkums.
Vienmēr kāds vainīgs Jums, bet nu paskatieties uz sevis, apdomājiet, rakstiet, bet laikam jau visem uzņēmumiem tāda veida problēmas.

P pesimiste 20.11.2012

Ei, [slēpt]@gmail.com, salīdzini savus 7 mēnešus ar maniem 8 gadiem?Kurš tad labāk zina par šo uzņēmumu-tu vai es?Neviss strādnieki lauž šīs iekārtas, bet tās ir nekvalitatīvi un pavirši uzstādītas.Un darbinieki visi ir kvalificēti un ieguvuši apliecības, lai strādātu uz šīm iekārtām.Nostrādā sākumā tur 8 gadus un tad paskatīsimies kāds tev būs viedoklis par šo uzņēmumu.

D Dzinča 14.12.2012

NOSLĒDZU DARBA LĪGUMU, NOSTRĀDĀJU VIENU PILNU DARBA DIENU SESTDIENĀ - 9 STUNDAS UN PIRMDIEN- 1 STUNDU. PĒC KĀ UZRAKSTĪJU ATLŪGUMU, JO ŅEMOT VĒRĀ MANU VESELĪBAS STĀVOKLI, PIEDĀVĀTAIS DARBS MAN BIJA PAR SMAGU. DARBA ALGA MAN PAR NOSTRĀDĀTAJĀM STUNDĀM NETIKA SAMAKSĀTA. KAD PA TELEFONU INTERESĒJOS KĀPĒC MAN NETIKA SAMAKSĀTS PAR NOSTRĀDĀTAJĀM STUNDĀM, DARBA VADĪTĀJS DANEKS SĪPOLS NOSAUCA MANI PAR GAILI UN PIDARU UN SOLĪJA MAN PAUTUS IZRAUT. ŠĀDUS NEPAMATOTUS APVAINOJUMUS SAVĀ DZĪVĒ DZIRDĒJU PIRMO REIZI UN ESMU ŠOKĀ. SĒŽOT CIETUMĀ 18 GADUS, TĀDUS VĀRDUS NEESMU DZIRDĒJIS. PĒC SĪPOLA KUNGA VĀRDIEM IZRĀDĀS, KA ESMU ONZULIM VĀL PAR KAUT KO PARĀDĀ. VAI TIEŠAM MŪSU VALSTĪ LIKUMI UN CILVĒKTIESĪBAS IR TIKAI UZ PAPĪRA!? PATIESĪBĀ, JAU EJOT UZ DARBU PIE ONZUĻA KUNGA, JUTOS KĀ EJOT UZ CIETUMU, KUR JĀAIZMIRST PAR SAVĀM TIESĪBĀM UN CILVĒCISKU ATTIEKSMI. RODAS ARĪ JAUTĀJUMS, VAI SĪPOLAM UN ONZULIM IR REZERVES PAKAĻA...

A Arnold 21.01.2014

Latvani liels bardaks es tur stradaju 12 menš.direktors Onzulis psihopats, dubulta bugalterija, nemaksa naudu aizgaju prom un par 12 dienas jaunaja menesi kopa ar atvalinajumu naudu samaksai 70ls pilnigi murgs.darba drošibas vispar nav..