www.sudzibas.lv Lattelekom, Tele2 Jauns klients? Tad Tev paveicās!

Lattelekom, Tele2 - Jauns klients? Tad Tev paveicās!

Jau piecus gadus esmu Lattelecom kliente. Gadu atpakaļ nolēmu nomainīt tarifu, piezvanīju viņiem, nomainīju, man teica, ka uz 3 mēnešiem pieslēgs visas TV pakas par brīvu, bet neviens neteica, ka pašiem vajadzēs zvanīt, lai atslēgtu.
Tas sīkums. Kad es piezvaniju viniem, lai nomainītu tarifu un to jauno, baigo par santimies un bez līgumsaistībaam, man pateica, ka tas ir TIKAI priekš jauniem klientiem.
Man liekas, ka nevienā filrma Latvijā necien vecos klientus. Man pateica, ka, ja es vēlos pieslēgt šo tarifu, man ir jāsagaida kad beigsies līgumsaistības, tad jāaiziet prom, un tad atnākot, ka jauns klients - varēšu pieslēgt. UNIKUMS! Nav ko teikt!
Pie TELE2 ar to Nr5 bija tas pats. Tele2 izmantoju piecus gadus. Zinot, ka daudziem piedāvaa Nr5 pa 3 Ls mēnēsi, piezvanīju es arī. Man pateica, ka viniem ir vienalga cik nu es esmu pie viņiem, jo šīs tarifs ir domāts TIKAI UN VIENĪGI jauniem klientiem!
Galu galā esmu BITES klients. Neko sliktu nevaru pateikt. Jauka kompānija, labs serviss, laba attieksme pret klientu. :)

Dookie 08.05.2013

А что обязывает Латтелеком или же Теле 2 давать тебе скидки как для новых клиентов? Вот сейчас подключила Бите, куда пойдешь когда у них будет акция для новых клиентов, которую тебе давать не будут?