lattelekom, apollo

nu vispaar es telekomam ieteiktu vecos pakalpojumus savest kaartiibaa un nokaartot attieciibas ar esoshajiem klientiem pirms plaatiities presee ar jauniem pakalpojumiem. seezhu uz taa saucamaa aatrgaitas Majas DSL kas soliitaa 5Mbit/s piedaavaa reaali ar arzemeem izpiezh tikai: Download Speed: 137 kbps (17.1 KB/sec transfer rate).Shaada situaacija jau ir kopsh oktobra saakuma kad vini palaida Majas komplektus. Un pazvanot uz 114 vini pat to arii atziist, ka sisteemas ir paarslogototas bet par risinaajumiem ne ko konkreetu pateikt nevar. taapat arii tautu nepaarstaaj bakstiit ar derdzoshaam jaunaam un jaunaam PR un reklaamas kampanaam. atrodos pilseetas centraa 50 metrus no dzirnavu ielas telekoma centraales.

V