www.sudzibas.lv Lattelecom Slikts servis

Lattelecom - Slikts servis

Es nopirku xbox one s kontrolere. Sešu meneša laika vinjš salauzijas, es vinju nodevu veikla Tet garantijas laika. Pec remonta nekas nebija izdarits viņi paskaidroja ka es speleju un patc esmu vainigs ka viņš salauzijas.

Ga Galdnieka Dēls 03.12.2019

Kas tieši salūzis? Ja viņi neremontē, saremontē pats!

Ja pateiksi, kas tieši neiet, varu dot padomus un ieteikumus. Savā lakā ļoti daudzus Xbox One un Xbox One S pultis salabojis.

Analogs kustas uz visim pusem un nereage

Un neturas pavidu ka vinam vajadzetu

Ma MareksV 03.12.2019

Ar LV garantiju vari pat nepūlēties, tava iekārta nekad netiks sataisīta, jo vienmēr pats būsi vainīgs!
Ko, es darīju: Pa tiešo sačatoju ar Microsoft, norādīju nepieciešamo informāciju, un kontrlieri aizsūtīju pa taisno ražotājam, pa pastu samaksājot kkur 7 EUR. Saņemot apstirinājumu no ražotāja, jaunu kontrolieri saņēmu pāris dienu laikā!

Nebojā sev nervus!

Paldies

A kads tavam pultim bija bojajums

Tu Turkey901 03.12.2019

Saualuzijas un salauzijas, neko darīt, iespējams, ir pienācis laiks mest spēlītes pie malas, atrast sievieti un darbu.

Cūkurgailis 03.12.2019

pareizi. piepūšamo sievieti. un tā atkal "salauzīsies"

Man ir darbs sieva un tris berni

Tu Turkey901 03.12.2019

Tad Jums noteikti nav abonements sporta klubā, tur arī reinvestējiet naudu!

Nodarbojus ar futbolu. Vel ko gribi piedavat

Tu Turkey901 03.12.2019

Futbols dīvānā ar alus pudeli vienā rokā un Xbox kontrolieri otrā nav sports

Tu tagad par sevi stasti

Tu Turkey901 03.12.2019

Tev jau ir Xbox nevis man un es nečīkstu par defektu ar "džostiku", kurš ir brutāli drā*ts pus gada garumā.

Drast esi tu,un tavu viedokli es neprasiju

Tu Turkey901 03.12.2019

Tavs viedoklis ir maksimāli neloģisks, diezin vai kāds sapratīs, kādu domu graudu centies pēdējā vēstījumā iekodēt.
Būtu labāk lasījis daiļliteratūru, izkopis valodu un loģisko domāšanu, iemācījies formulēt savu sakāmo un pareizi strukturēt teikumus, tā vietā dirni pie Xbox.

Ga Galdnieka Dēls 03.12.2019

Turk, nav labi troļļot. Tev galvenais tik aizvainot kādu un pagvelzt muļķības. (hihihi)

Ma MareksV 03.12.2019

Viens no trigeriem bija bojāts!

Ventilators 03.12.2019

Xbox un Playstation gadījumā izmantojiet ražotāja lapu. tur abos gadījumos ir iespēja, ka atbrauks kurjers un savāks preci no tevis. Kontrolieriem ir standarta problēmas, un ieskaitot jau Mareka nosaukto. Tāda pati problēma būs arī nākamam kontrolierim ja tiksi pie jaunas :) Ražotājs nemainās tas ir stulbi.

Vienu gan gribu piezīmēt, ka nodot preci ietecams izlasīt ko ražotājs raksta. Jo bieži viņi raksta, ka atpakaļ tev atdos neorģinālā kastē un iepsējams kāds no piederumiem nebūs vairs. Tāpēc mantu ko sūtat nododiet minimālā komplektācijā, lai pēc tam nav izbrīns.

Es nopirku xbox jau 1.5 gadu atpakalj un kontroleris kurw bija kopa ar xbox strada bez problemam.Wito oe nopirku pusgada atpakalj un paspeleju ar vinju loti maz