Lattelecom - Krāpšana

Piekrītu iepriekšējam sūdzības iesniedzējam, ka Lattelecom strādā cilvēki, kam nerūp savi klienti! Nebiju domājusi, ka būs tik daudz sūdzību par Lattelecom! Sūdzība man ir šāda : esmu ilgstoša kliente! Bija ultimāts no Lattelecom saņemt jauno dekoderu,pretējā gadījumā sākot ar 15.decembri vairs neredzēšu televīziju.Neko jaunu es negribēju, bet biju spiesta pasūtīt jauno dekoderu, jo televīziju reizēm gribas redzēt arī turpmāk, jo sevišķi tādēļ, ka tuvojas svētki. Dekoderu saņēmu caur Omnivu..Tālāk jautājums kā pieslēgt. Pati neprotu. Tā kā vairākiem maniem paziņām, kuri dzīvo Rīgā, uz mājām nāca Lattelecom darbinieks un pieslēdza pa velti, zvanīju Lattelecom. Atbilde bija šokējoša, ka tas 3 minūšu darbs maksās 30. -euro! Un ja nāk meistars savā brīvajā laikā, tad 50 ! euro! Biju šokā, ka patstāvīgajiem klientiem (vismaz gadus 20 esmu klients) jāmaksā tik milzīga summa! Turklāt tiek uzspiests, jo es pati neko negribēju mainīt,mani apmierināja vecais dekoders. Ja reiz lika jaunu saņemt, tad viņiem bija arī jaunais jāpieslēdz, tā ir viņu iniciatīva! Man piedāvāja palīdzēt pieslēgt dekoderu pa telefonu, taču tas nav nopietni. Kā saprotu, Lattelecom pilnīgi nerūp klienti. Arī es no jaunā gada meklēšu citu variantu un no Lattelecom servisa atteikšos. Tomēr, godīgi tas viss nav. Tur notiek kaut kas nelāgs….Gribu vērsties arī Bez tabu raidījumā.

Sa

Pacco_al 13.12.2018

Nu ja lauku mazpilsētā jau 50 provaideri noteikti varēs izvēlēties "citu". Kurš ne tikai dekoderi uzstādīs,bet arī vēl "skursteni izslaucīs". Nu lai veicas, ja jau ir tik ļauni, ka nevar saprast no telefona sarunas kā to "elles verķi" ieslēgt.

Sa sandramarija 14.12.2018

Ja nav ko uzrakstīt, tad labāl klusēt!

Sa sandramarija 14.12.2018

Ogre nav nekāda mazpilsēta! Domā ko raksti!

Me Mego izmeklētājs 14.12.2018

Cik pazīstu ogres iedzīvotājus visi kā viens uzskata ka ir lielpilsētas iedzivotāji .Tāds pārapdzivots ciems vien i .Rīgas guļamrajons

Ke Kediņa 14.12.2018

Ja māk uzrakstīt www.sudzibas.lv tad 3 vadiņus ar man liekas ka māk iespraust :D es arī mainīju so dekoderi, kā atvienoju veco, tāpat pieliku jauno nav nekāds kosmoss

Hg hg45 02.01.2019

Labāk būtu pateikušies par tik modernu dekoderi, kuru citi var iegādāties par 70€! Nevis to veco štruntu lietot. Man arī nomainīja par baltu velti un esmu ļoti apmierināts - ātrs un kvalitatīva bilde.

Janis Kiselevskis 13.12.2018

Lasot šo atsauksmi uzreiz iedomājos par piegādes servisu Elkorā (pie Rīgas Domina Shopping).
Iegādājos TV, datorgaldu, pāris krēslus, apmaksāju piegādi - man saka - maksājiet par salikšanu kopā - es parādu čeku, ka viss apmaksāts, man saka - mēs atvedām, ja gribat lai visu saliekam kopā, būs jāmaksā.

Ga GatisRubcis 14.12.2018

Nedaudz uzjautrinājos. Tikko pats mainiju doderi un komentārs par nemacēšanas sūdzību var būt viens - vajag izlasīt klāt pievienotos papīrus. Un vienkārši izpildīt to kas tur ir rakstīts.
Sorry, bet tā nav LTK aizstavēšana.. Tiesa, man arī nepatika tas ka jāmaina dekoders, bet tam vismaz tagad ir pluss ka nav nepieciešama tiešā redzamība pultij. Toties ja cikvēks ir tik stulbs, ka nevar izraut vecos vadus un iespraust jauno vietā tad protams nevienam nav jaskrien pa velti to darīt. Piekam arī eksistē palīdzības talrunis kur piezvanot operatori mēdz izstastīt pietiekami saprotamā veidā kam kur jābūt. Vismaz cik esmu zvanijis uz LTK, tad vienmēr ir rasts risinājums pat bez tehnnķa. Protams ja cilvēks nostāda sevi pozīcijā - negribu saprast, nedarīšu, nekas cits neatliek kā bleķot

Wa WayneX 16.12.2018

arī sūdi ar to jauno dekoderi! pieteicos maiņai 4 decembrī, 12 mani piespieda piezvanīt paintresēties vai būs vispār? piezvanot uzzināju, ka mana pieprasijuma , ko veicu caur internetu viņiem nav itkā, tad atkal pa jauno pieteica un solija, ka līdz nedēļas beigām būs, hren tur bija! neatnāca! Ja vēl pirmdien neatnāks tas būs kaut kads psc vnk! liekas, ka ja būtu izvēlēta piegāde ar kurjeru pa maksu, viss būtu ātri un bez ķibelēm :@

Ma macbeton 28.12.2018

Sen bija laiks atslēgties! Nevis nīdēt bet neko nedarīt!

~l ~Lelde~ 05.01.2019

Vairumam cilvēku jau sen ir skaidrs, ka strādājot 9-18 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā bomžu piesmirdinātā tramvajā. Aizpildi savu Laimīgo loto biļeti un ar Jaunā gada atnākšanu sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Starp citu, vai zini, ka nākošajai SuperEnalotto izlozē Džekpots sasniedzis vairāk kā 86 miljonu eiro? Es tagad aizpildīju pārdesmit viņu biļešu ar skaitļu variantiem un, kā ierasts, paķēru klāt vēl desmit biļešu no citām izlozēm, kur Džekpots arī ir visai iespaidīgs, tajā skaitā PowerBall. Pamēģini satikt savu veiksmi arī tu un padari Jaunā gada sākumu par sākumu Jaunai dzīvei ! https://goo.gl/X17csF Un neaizmirsti izmantot loto brokera īpašo piedāvājumu!