Lattako

Aizbraucu uz Lattako nomainīt diskus,šie man skrūves pievilka tā,ka pēc tam neviens nevarēja atskrūvēt,beigās tikai Melgā noņēma riteņus,kad biju pie viņiem šie mani sūtīja tālāk un teica,ka es pats esot pievilcis,ka viņi baidoties kaut ko salauzt,lai es braucot uz Melgu,tā arī izdarīju un Latako vairs riepas mainīt nekad nebraukšu!

N n 18.10.2009

rolf riepas tiek pievilktas ar speciaalu atsleegu kur nevar pievilkt pa stipru ( pats vainiigs ja tev ir tizli sikski kuros skruuves ieedas )

A albis 18.10.2009

tas tāpēc ka skrūves tika piešautas ar pneimo pistoli, tā kā F1.tāpēc javadā līdzi kompresors ar pistoli tad dabūsi vaļā, tas ir tā pat kā skuteriem variators vai sajūga barabans, ko bez tās uzpariktes ir vaļā dabūt diezgan sūdīgi.