www.sudzibas.lv LaTS Veikals Slikts serviss

Veikals Lats - Slikts serviss

Izcili rupjš personāls šajā veikalā - 20.06.2016. meklējot interesējošo saldējumu vitrīnā (kura, starp citu, slikti saldē, jo virsējie saldējumi bija mīksti) pieskrēja preču izkārtotāja un uzkliedza, lai nesavandot vitrīnu un aizcirta to ciet, iespiežot man pirkstu. Jautāju sūdzību grāmatu un saņēmu atbildi, ka tādas nav. Lūdzu pasaukt vadītāju, kura izrādījās turpat zālē, bet izlikās, ka neko nav dzirdējusi. Teicu, ka jāizglīto darbinieki, kā jāizturas pret klientiem, jo man tikko uzkliedza un iespieda pirkstu. Viņa klusiņām murminot atvainojās un vēl pateica, ka nevajag vandīties pa vitrīnām. Uz to atbildēju, ka tāpēc jau laikam LaTS tīklam tik slikti iet, ka tāds personāls strādā. Uz to viena no pārdevējām nobļāvās, ka es laikam esot no Elvi. Atbildēju, ka tur pret mani nekad tā nav izturējušies. Un uz šo repliku savukārt bija atbilde, ka, lai tad ejot iepirkties tur. Un tādējādi šis veikals mani kā klientu zaudēja uz mūžiem :) Ja jums jūsu labais garastāvoklis dārgs, tad neiepērcieties šajā veikalā!

Atbilde no LaTS Veikals Support Pārstāvja atbilde 22.06.2016

Labdien!

Paldies par informāciju! Lūdzu precizējiet, kurā veikalā situācija notikusi, lai varam sazināties ar tā vadību un apsekot veikalu.
Centīsimies atrisināt radušos situāciju.

Latvijas Tirgotāju savienība

Varbūt nevajadzētu aizmirst, ka nevis jūs bet viņas tur strādā un ja māmiņa jūs nav iemācījusi cienīt citu cilvēku darbu, tad "kliente" ar iespiestu pirkstu arī paliksiet visos veikalos, ne jūs viņiem algu maksājat, lai varētu atļauties mācīt kā viņām pēc jūsu domām būtu jāuzvedas. Un nav ko vandīties pa vitrīnu, jūs neesat savās mājās! Un nevajag bārstīt patētiskas frāzes: "zaudēja uz mūžiem", piesauksiet vēl nelaimi.

B Baiba 20.06.2016

Var redzet,ka esi no ta veikala.

Neesmu no veikala, taču tādas govis, kas ne tikai neprot iepirkties, bet vēl sūdzas ka viņas "taču esot klientes" vietā protu nolikt. Nu neesat jūs nekādas klientes, tikai nepilnvērtīgas patērētājas, kuras uzskata ka ienākot veikalā, kļūstat par cilvēkiem. Baibiņ, iedod adresi, aizbraukšu pie Tevis uz mājām, izvandīšu plauktus un skapjus un vēl izlamāšu par to ka grīda netīra. Protams, ka savus mazvērtības kompleksus patīk nogrūst uz pārdevējām, taču neaizmirstiet, ka dzīvojat Latvijā, kur slodze tām pārdevējām ir nenormāla un algas labākajā gadījumā nedaudz virs minimālās, un ja vēl tādas maitas sāk braukt augumā, priecājieties, ka viņas jums purnā neiespļauj.

M muuse 20.06.2016

Ja LATS negrib lai kāds vandās pa vitrīnām un leduskapjiem, lai liek savus leduskapjus aiz letes. Kārtība garantēta!