Veikals Lats - Krāpšana

Labdien. Cilvēki tas ir vienkārši absurds. Es puisis ar cukura diabētu strādāju šajā uzņēmumā un viņi man nedeva līgumu kaukadu nedēļu pēc tam vienkārši pasaka kad viņi man nesamaksājot vienkārši visu labu. Tur ir direktors imants tomiņš kuri izmanto cilvēkus lai strādātu viņu verdībā. Es ceru kad šo veikalu aizslēgs.

23.12.2019

Papildināts Olegs Petrovs 04.01.2020

saņemt tad saņem bet tolka nekāda jo nu reāli viņi man pat par 4 dienām nevarēja samaksāt visu reāli taa ir smieklīga naudas summa

Papildināts Olegs Petrovs 04.01.2020

M Mego izmeklētājs 23.12.2019

Kāda starpiba ar vai bez diabēta.? Nederēji šim amatam un viss ,daudz dažadu veikalu kur trūkst pārdevēju.drīzak ši sudzība ir parsonigaa nepatikas izrādīšana .

Joe Rogans👽 24.12.2019

Tik daudz latviešu valodas kļūdas pāris teikumos, nav brīnums, ka atlaida.

B biznesaklients 25.12.2019

Kādēļ sāki strādāt pirms parakstīji līgumu? Bez tā jau vispār nevar uzsākt darbu. Pats vainīgs. Palasi darba likumu, tur daudz noderīgas informācijas, ja kas