www.sudzibas.lv LaTS Veikals Veikala darbinieks pazemo pircēju

Lats Veikals - Veikala darbinieks pazemo pircēju

Šodien vienā no Lats veikaliem piedzīvoju savu līdz šim lielāko pazemojumu kāds man jebkad ir bijis iepērkoties. Steidzoties darīšanās es ātri ieskrēju sev tuvākajā Lats veikalā, kurš atrodas Rīgā, Brīvības ielā 68. Pamaniju vienu ļoti dīvainu lietu, kad ātrumā meklēju sev kādu produktu pa lētāku naudu ko paņemt līdzi. Veikala krāvējs man staigāja pakaļ un visu laiku bija blakus, kad visbeidzot uzdeva man jautājumu :"Vai tu ko pirksi?". Es atbildēju:"Vai es pēc zagļa izskatos?", uz ko viņš man atbildēja ar atbildi "Jā" !!! Diemžēl šim cilvēkam uz darba formas nebija vārda un uzvārda, tā kā par nožēlu nevaru nosaukt šo personu, bet man šķiet, ka veikala vadītāja, kura tanī brīdī sēdēja pie kases visu redzēja. Cik esmu iepircies šinī veikalā, tad liekas, ka viņš tur ir vienīgais vīrietis darbinieks, kurš liek preci plauktos. Šobrīd jūtos dēļ šādas attieksmes briesmīgi pazemots un vairs nekad nevēlos kādā no Lats veikaliem iepirkties. Man ir gadijies, ka apsargs novēro mani, arī daudzi citi par to stāsta, bet, ka veikala darbinieks atļaujas bez jebkāda racionāla pamatojuma nosaukt pircēju par zagli ir pāŗi visam. Es strādāju, man ir augstākā izglītība un nekad neesmu neko nozadzis veikalā, pat netīšām ieliekot kabatā. Līdz šim biju priecīgs iepirkties Lats viekalos dēļ labām cenām un kvalitatīviem produktiem, bet šāda pazemojuma dēļ vairs nekad nesperšu tur savu kāju. Šo atgadījumu netaisos noklusēt un dalīšos ar saviem tuvākajiem cilvēkiem, kamēr šāda darbinieka pazemojums pret pircēju paliks nesodīts !!!

E

P Postaler 24.08.2016

Uzvedies kā maza meietene, nevis kā vīrietis.. man būtu pie kājas tāds uzbrauciens, nejau internetā rakstītu, drīzāk pēc darba tam tirliņam pa tauri iedotu..

retas_sudzibas 26.08.2016

Šāda reakcija ir cilvēkam ar augstāko izglītību un cieņa viņam par to, par Jums gan es nevarētu pateikt to pašu! Tikai vājiem cilvēkiem šāda veida citu cilvēku attieksme var izraisīt šādu reakciju! Var redzēt, ka latviešu valodas stundas tika izlaistas, bet priekšrocība tika dota sporta stundām! Ar to Jūs arī apsveicu!