www.sudzibas.lv LaTS Veikals Slikts serviss, rupja izturēšanās pret pircējiem

Lats Veikals - Slikts serviss, rupja izturēšanās pret pircējiem

Labdien, vakar, pēc jāņiem, ienācu veikalā pue nacionālās bibliotēkas, kur secināju ka netīšām, gadijās pārtērēries un uz kartes nebija nauda pirkumiem. Pārdevēja sāka agresīvi bļaut uz mani par to, ka viņai nu aktu vajadzēs rakstīt. Sakiet, vai jūs pa maz maksājat, vai tas viņai darba pienākumos nav rakstīts? Kamēr tur šī pārdevēja būs, iešu ar līkumu šim veikalam. Lūdzu izskatiet, jo kundzei ir sakāpis galvā un viņas agresīvā izturēšanās pret klientiem nebeidzas ar mani. Viens no vecmātes draugiem sūdzējās par naudas izpiešanu, kuru šī pati kundze esot pamatojusi ar to, kad kaut kā viņai ir jāatmaksā zagto preču iztrūkums. Kungs jau gados un bija pilnīgā nesaprašanā. Šajā veikalā ir ļoti jaukas pārdevējas, kuras ir saprotošas un labā garastāvolī, izņemot šī viena, kas bojā visu iepirkšanās pieredzi un vēlmi atgriezties uz veikalu. Jau iepriekšējs paldies, par problēmas izskatīšanu.

R

Dainis 26.06.2018

Jūsu problēma ir ievietota mūsu ''nepiš'' arhīvā un tiks izskatīta nākamo 6 fiskālo gadu laikā.

R Roberts.P 26.06.2018

Tavs komentārs ir ievietots sadaļā "piš", blakus tavai mātei. Apsolos uz to atbildēt, kad būsiet izkāpis no mazvērtības kompleksiem un šo lapu neuzskatīs par "shitpostinga" platformu

Dainis 26.06.2018

Tavs iztēles trūkums nemaz nekompensē tavu smadzeņu neesamību, augstskolā nemāca skaitīt? Vai tiešām esi tik dumjš, ka nemāki pirms došanās uz veikalu sava konta atlikumu pārbaudīt?

R Roberts.P 26.06.2018

Diemžēl, nevis stulbs, bet varbūt neērti, iet kaut kur uz centru, lai atrastu konkrēto bankomātu, lai pārbaudītu atlikumu bez komisijas. Mana nozare augstskolā nav IT un nav nekāds biologs, tā kā labi apzinos, ka neko pārmešanas vērtu neizdariju. Savukārt, kundzei ir ļoti labi jāpaskatās ētikas normas darba vietā, kā arī jāpārlasa līgums, jo es varu derēt, ka nekur nav ierakstīts "ja klients nokļūdas ar naudas daudzumu kontā, jūsu pienākums ir agresīvā tonī pārmest, ka jums vajadzēs kaut ko darīt, lai saņemtu no darba naudu". Tīri normāla parādība, kam negadās. Es apsveicu, ka tu esi cilvēks, kas grib izlauzt savu astes kaulu, lai padarītu citiem cilvēkiem vieglāku darba dienu, bet es esmu diezgan sapratis kapitālisma teoriju un saprotu, ka viņai par to maksā.
P.S. - lūdzu nomaini bildi, nepiestāv tavai ideoloģijai. Varu ieteikt Kārli Marksu vai Če Gevaru.

A alfredskucieris 26.06.2018

Sveicināti, esmu galvā apdauzīts Daiņels, kurš vienmēr ieņem jebkurai sūdzībai opozīciju, kaut pats apzinās ka raksta muļķības.

L laimers 28.06.2018

Vispār jau ja proti apieties ar internetu un drukāt sūdzības, tad vajadzētu arī prast telefonā ielādēt savas internetbankas "widgetu", kurā ar viena pieskāriena palīdzību ir iespējams mazāk kā sekundes laikā noskaidrot sava konta atlikumu.

McFly 26.06.2018

Morāli traumēts skolnieks izpļūtījis "oficiālu" sūdzību?

*students.
Oficiālu, ta oficiālu, bet izskatās, ka tipiskās ētikas normas ir ļoti nesaprotamas dažiem cilvēkiem. Paldies par sapratni, tagad ej izlasi grāmatu.

A Aivija Smilga 26.06.2018

Paldies par sniegto atsauksmi. Jebkāda veida atsauksmes mums ir svarīgas. Nodosim veikala vadībai informāciju. Atvainojamies mēs par pārdevējas slikto attieksmi.

Sigita Bronze 27.06.2018

naudu Jāņos nodzēra un tad vaimanā ka nedod viņam preces par neesošu naudu :D

R Roberts.P 27.06.2018

Kapēc liela daļa cilvēku šeit ir ar disleksiju un analfabēti? Nemaz netaisijos preces ņemt, ja naudas nepietika. Nav naudas? Okay, eju prom, pietrūka, viss normāli. Nevajag arī sākt kliegt un izturēties dranķīgi pret klientiem.

R Rоberts.P 27.06.2018

Jūs visi stulbie komentētāji! Es jūs ienīstu ha ha ha