www.sudzibas.lv LaTS Veikals Slikts serviss

Lats Veikals - Slikts serviss

Labdien!
Vēlos ieteikt pāris lietas ko vajadzētu uzlabot veikalā "Naktiņš", Grīzupes ielā 24a, Liepāja.
Veikalā bieži nav pieejamas populāras preces, kā piemēram: Olas, Nūdeles u.c.
Novērots, ka veikalā jau ilgu laiku, ir apgrūtināta piekļuve saldējumu saldētavai (praktiski neiespējama) Preces ļoti bieži nav sakārtotas atbilstoši pretī cenai, vai arī vispār nav noradītas cenas. Personāla attieksme ir neprofesionāla, un attieksme ir atgrūdoša, aizejot uz konkrēto veikalu, tāda sajūta ka pārdevējam esi ko sliktu nodarījis. Būtu patīkamāk iepirkties, ja pārdevējam klients būtu pirmajā vietā, nevis blakus darbības. Personīgi dēļ šiem iemesliem šodien nācās apmeklēt citu veikalu.
Ja veikals tiktu uzlabots, manuprāt vairāk blakus dzivojošie dotos turp iepirkties.
Ceru ka mans ieteikums Jums spēs uzlabot veikala darbību. Dzīvoju šajā rajonā, jau gadus 11, iepriekš gāju uz šo veikalu ar prieku, bet tagad redzu, ka šīs veikals ir "Nolaists".

09.03.2019