Lats Veikals - Обман

Vakar, 26.03.2023. , notika nepatīkama situācija veikalā lats hospitāļu ielā 1, Rīgā. Veikalā ir izlikti akcijas cenrāži. Limonādei enjoy citronu akcijas laiks ir norādīts kā no 14.03. Līdz 03.04.2023. , akcija Cena par 1,5 l pudeli ir norādīta kā 1,19 eur + 0,10 eur (1,59 eur + 0,10 eur vecās Cenas vietā) . Taču kasē tiek izsista pilna Cena, neņemot vērā akcijas cenrādi ar akcijas cenu. Uz jautājumu par nepareizo cenu atbilde ir viena – neko nezinu, man kase izsit tā, neko nevaru darīt, esmu kasieris. Viss var būt, ka kasieris nevar ietekmēt ieprogrammēto produkta cenu, taču nekādu „atvainojiet, mēs visu izlabosim” arī nav. Pieņemot, ka cilvēki bieži vien ienāk veikalā nopirkt ne tikai vienu limonādes pudeli, sanāk, ka kopējā pirkuma summā pircēji bieži vien pat nepamana tos 50 centus, kurus veikals negodīgi iekasē. Būtu vēlams, lai tomēr pārdevēji godprātīgi attiektos pret saviem pienākumiem un neizmantotu negodīgu praksi, kad pircēji par akcijas preci, kuru viņi varbūt pat neņemtu, ja nebūtu akcijas, maksā pilnu cenu. Sanāk, ka tādi norādījumi par akciju no pārdevēja puses nostrādā tikai kā māneklis, lai šo preci pircēji vispār ņemtu.

27.03.2023

Компания получила уведомление об этой жалобе

K Klientamnavtaisnība 27.03.2023

Uz cenraža rakstīts citronu-zemeņu. Vai svītrkods arī sakrīt? Visticamāk, pie akcijas preces pielikta neakcijas - tur tā kļūda.

T taisnibassargs3 27.03.2023

atpisies

A Andreko 28.03.2023

Autors aizej pie acu ārsta :D citronu-zemeņu ir sarkanā pudelē, un tu gan jau paņemi zaļo un sūdzies uz kasieriem kuri nav vai igi pie tava akluma :D