www.sudzibas.lv LaTS Veikals Nepieņem sīknaudu

Lats Veikals - Nepieņem sīknaudu

Bērns sakrāja sīknaudu un vēlējās iepirkties, taču atnāca mājās nedabūjis neko no veikala, jo pārdevēja nepieņem sīknaudu. Esmu ļoti sarūgtināta ar šādu attieksmi! Vairs noteikti neiesim uz šo veikalu! Kad aizgāju jautāt kāpēc nauda nav pieņemta, atbildēja ka drīkstot pieņemt tikai 50 monētas, un jautāja man vai algu arī viņai jāsaņem sīknaudā? (par atteikšanos pieņemt oficiālajā apgrozībā esošas naudaszīmes draud arī naudas sods no 70 līdz pat 140 eiro.) - šo es uzzināju jau vēlāk.

B Bez vārda vārds 01.07.2022

Visi jau lēnām pāriet uz normālām izmēra naudām. Vai bija grūti sakrāto naudu samainīt uz lielākām? Dzemdētājas paliek dzemdētajas.

G Gulbenietis 01.07.2022

Normāls pirmais teikums. Otrs - no hroniskas vecmeitas.

G Gulbenietis 01.07.2022

Samānījos - trešais no hroniskas vecmeitas :D

K kirix 01.07.2022

Nevienai iestādei izņemot emisijas iestādi, nav pienākuma katrā atsevišķa maksājuma pieņemt vairāk nekā 50 monētas !
EP Regula (EK) 974/98. IV daļa 11. pants

N nebesii 01.07.2022

tavai zināšanai mamaša, kasieris nav banka vai metāllūžņu nodošanas punkts! palasi arī likumu ka kasieris drīkst pieņemt līdz 50 monētām! tavs uzdevums bija piecelt pakaļu un bankā samainīt! kaut tu katrā veikalā būtu bijušais klients

0 0203 01.07.2022

Ja man atmiņa neviļ,tad veikaliem nav jāņem tā kaudze ar monētām, es tikai neatceros vai 20 vai 50 monētas max,
Tālāk jau tas ir no kasiera atkarīgs,ja grib skaitīt tad ņem, bet ja negrib tad paņem tās 50 monētas un viss.
Un neko Jūs viņam nezdarīsiet

S Smadzen'sVaig? 01.07.2022

Un ja dabūs atlikumā kaudzi ar sīknaudu, tad dzemde neskries rakstīt sūdzību?

B Bijušais klients14q2 01.07.2022

Esmu saņēmusi tajā pašā veikalā daudz ar sīko naudu un nerakstīju sūdzību, jo es vienmēr cilvēcīgi saprotu kasierus!

E Edmunds Kance 01.07.2022

Nu tad klients var pirkt, piemēram, pa 1-2 kartupeļiem, par katru maksājot līdz 49 centiem vienā reizē un tā visu dienu audzināt tās vīzdegunes kasēs. Un 49 monētas ir mazāk nekā 50 - jāpieņem, bet nekur nav noteikts reižu skaits, cik attiecīgā dienā viens pircējs var doties pie kases!

N nebesii 01.07.2022

ja es strādātu kasē es tādiem austrumu gudrajiem no rietumiem šitā atlikumu skaitītu! nav noteikts kādos nominālos un cik sīki drīkst izdot atlikumu

E esmeraldae 01.07.2022

Šeit jau runa iet pa bērnu nevis pieaugušo. Varbut bērnam prieks, ka spēj sakrāt naudiņu un viņam liekas daudz, ja ir vairāk monētu nekā viens papīra gabals. Uz bērniem varētu pievērt acis. Par pieaugušajiem - cita runa

B Bez vārda vārds 01.07.2022

es atkal uzskatu, ka visus jāvērtē vienādi. pieaudzis cilvēks nav vainīgs, ka viņš vairs nav bērns. beidziet diskriminēt pārējos cilvēkus. bērnam ir jāzina dzīves grūtības. te nav nekāda pasaka. lai ātrāk pieaug, ja jau ir nauda ko krāt.

Joe Rogans👽 02.07.2022

Es vienreiz Maximā samaksāju ar 500 1 un 2 santīmu monētām - respect kasierei👌