www.sudzibas.lv LaTS Veikals Не компетентная заведующая

Lats Veikals - Не компетентная заведующая

Заведующая магазином, походу не имеет ни малейшего представления как управлять магазином. Уже какой раз нету ходового товара! На полках куча всякой срани которую не покупают, которая стоит месяцами и никому на не нужна! Но ходовой товар, который если привозится и выставляется на полки и разбирается за день или за два, его ни когда нету! Бывает появится раз в 2 месяца на день, его разберут за пол дня и опять перерыв на 1-3 месяца. Я просто не понимаю логики. Заведующую прибыль не интересует вообще или что? Помню работал в нелде, так там ходовой товар типа оригинальной кока колы, вкусных семечек, вкусных закусок, кукурузных чипсов с беконом и т. П. Заказывали почти тоннами, и если его разбирали, то есть запас ещё и на складе. И это правильный подход, кому интересна прибыль.
А тут даже хлеба иногда не бывает вообще!

07.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (9)

K Katerina Zerkalova 13.02.2021
Krāpšana

Nopirku alkohola pudeli Ballantines. Korķis pielīmēts ar super līmi, iekšā ūdens. Gāju uz veikalu skaidroties, piegāju pie sekretāres, pasauca maiņas galvēno. Viņa atnāca, pateikt savu vārdu negribēja, agresīvi uzvedās kopā ar apsardzi.

S Sudzibas.lv Admin 22.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Petich 06.04.2021
Экспедиторы

Достали эти водилы-доставщики встающие по середине двора на своих фурах и бусах и не дающие выехать с утра на работу, либо заехать во двор.
Есть пара нормальных водил, которые умеют пользоваться серым веществом в церепе, и встают просто прекрасно притиснувшись ближе к дому, либо просто встают у гаражей.
Но остальная 75% доля водил, извините меня, просто дебилоиды! Они не понимают, что это двор! Это не рампа у максимы три икса! Тут места - одной машине проехать. Они просто встают как им удобно и насрать на остальных, а людям нужно на работу с утра, нужно домой вечером, нужно ко врачу в 10, 11, 12, 13.
Пару раз я опоздал на работу из-за них. Один раз после врача с препаратом на груди ждал фуриста 40 минут пока он разгрузится, что бы попасть домой! На просьбы пропустить, отвечают "я что, зря машину открывал и рохлу вытаскивал?". Доходило до ругани с водилами и магазином, не помогает.
У гаражей куча места где можно временно встать этим машинам, выгрузить свой товар на рохлу, и отвезти товар в магазин. И ты никому не будешь мешать!
Номера фур и бусов:
LJ150
LG6517
KH4966
KK9539
KE660
Я после 40 минутного случая уже звонил в бюро лата, сказали что пока нету номеров машин, ничем не могут помочь. С тех пор, записываю каждого такого водителя для следующего звонка в бюро.

S Sudzibas.lv Admin 07.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S Sudzibas.lv Admin 07.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

MURAKAMI 11.10.2021

рокла или рохля.
Учи русский язык.

G Gulbenietis 11.10.2021

Atradi kur piesieties. Šai sūdzībai piekritīšu. Nemāki braukt ar smago, sēdi mājās. Protams, arī veikali ir vainīgi, ka nav sakārtots šāds jautājums pirms veikala atvēršanas.

Petich 25.03.2023

Научи. О ужас, не знаю как рухля пишется... Как теперь жить?

K kasis.oz 24.05.2023

Šķiet, ka jūs izsakāt lielu neapmierinātību par veidu, kādā tiek pārvaldīts šis veikals. Jūsu sūdzība par trūkstošo populāro preci un piepildītajām plauktiem ar mazpieprasītām precēm ir pamatota. Saprotams, ka jums kā patērētājam ir svarīgi, lai veikalā būtu pieejama populāra un pieprasīta prece, kuru jūs vēlaties iegādāties.

Ir svarīgi, lai veikalu vadītāji rūpētos par klientu apmierinātību un uzņēmuma rentabilitāti. Tas ietver pareizu sortimenta pārvaldību, regulāru populāro preci, un pienācīgu plauktu piepildījumu. Šajā gadījumā, kad patērētājiem ir grūtības atrast vēlamās preces, tas var radīt neapmierinātību un pat ietekmēt veikala reputāciju.

Ir iespējams, ka veikala vadītāja nespēj efektīvi plānot preču piegādes un sortimenta pārvaldību, kas rezultātā rada šādas problēmas. Varbūt ir nepieciešams uzlabot saziņu starp piegādātājiem un veikalu, lai nodrošinātu pareizu preču apgādi.

Es saprotu jūsu vēlmi, ka veikalā būtu pieejama populāra prece, piemēram, maize, regulāri un pietiekamā daudzumā. Tas veicina klientu uzticību un uzlabo veikala reputāciju. Ir cerams, ka veikala vadība ņems vērā jūsu komentārus un veiks nepieciešamos pasākumus, lai uzlabotu sortimenta pārvaldību un nodrošinātu lielāku klientu apmierinātību.

Turpiniet izteikt savu neapmierinātību un, ja iespējams, sazinieties ar veikala vadību, lai paustu savas bažas un cerētu uz uzlabojumiem. Tikai ar aktīvu iesaistīšanos un kopīgu pūliņu veikals varēs atrisināt šādas problēmas un nodrošināt klientu apmierinātību un priekšrocības.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes