www.sudzibas.lv LaTS Veikals Krāpšana, slikts serviss, sanitārie pārkāpumi

Lats Veikals - Krāpšana, slikts serviss, sanitārie pārkāpumi

Labdien! Veikals "lats" Olainē, pārkāpj visas normas, bardaks. Sākšu ar to-ka iegādājos vecas kūciņas-pie kases pie tam pārdevēja apgalvoja "droši ņemiet, svaigas".. Aizejot mājās bērns notiesāja pusi-pēkšņi sāka vemt atklāju pelējuma garšu, smaku... Drausmas, man nebija komentāru! Otrs-viņi izliek vienu cenu, pie kases cita.. Gāju skaidroties ar čeku rokā.. Man atbildēja paveca pārdevēja/kasiere ļoti aizvainotā toni-bez maz vai "ko jūs te mani traucējat, mums nabaga darbinieki nepaspēj, vai neredz... - ne jau pircējam jāatbild par jūsu stulbumu.. Ticu ka šādi apkrāpj daudz vecu cilvēku.. Arī ome stāstīja līdzīgu pieredzi.. Par šo veikalu. Esiet uzmanīgi.. Un ņemiet čekus, skatāties pakaļ.