Lats Veikals - Krāpšana

Sveiki! Vai tas ir normāli kad pārdevēja izmanto savu lats veikala klienta karti, ja pašam klientam nav? ! Viņa neizmanto lai būtu atlaide, bet pelņa naudu uz to! Un tas ir noticis ļoti bieži, un droši vien viņa tā arī dara arī citiem pircējiem!

20.11.2019

Il

La Lailailai 20.11.2019

Es zinu kā ieriebt naudaskārajai pārdevejai! Neej un neiepērcies! Šausmas. Un viņa (pārdevēja) tiešām tā iedzīvojas uz Tava rēķina? Tu-par pēdējiem sapelnītā kam centiem nopērc maizes klaipiņu, 1/2l piena paciņu...smagu sirdi pārcilā maka saturu, pacel skatu... un pārdevēja izmanto savu Lats karti?! Es būtu skaļi sākusi raudāt. Neizturētu tādu spriedzi...

Tu Turkey901 21.11.2019

Tā notiek daudzos veikalos, kad pārdevējs izlīdz apmeklētājam, lai tas dabū atlaidi, un nesaskatu neko sliktu, ka kāda kapeika atkrīt arī pārdevējai, kuras atalgojums ir vismaz 3-4 reizes mazāks par to, kādam tam vajadzētu būt strādājot tik intensīvā un "stresainā" darbā!

Tu Turkey901 21.11.2019

Ko tieši Lats darbiniece apkrāpa?!
Jūs?! Ne!
Vai valsti?! Arī ne!
Tas, ka veikalu ķēdes īpašniekam peļņa būš pārdesmit eiro mazāka nav pasaules gals, Jums, lakam, skauž!

Iv IvoRT 21.11.2019

Lai pārdevējs neizmantotu savu karti tad klientam jābūt savai.

_b _Barons_ 21.11.2019

Tev ne kapeika nezuda, skopā go!s

Džozefīne 21.11.2019

Vai tas ir normāli, ka Tu sūdzies par tādu nieku? Ja citi pircēji neiebilst, tad kāda Tev daļa?