Lats Veikals - Krāpšana

Sveiki nostrādāju sia lats veikali brīvības ielā 68 3 dienass šis darbs neiepatikās uzrakstīju darba devējai, ka 05.01.2018 datumā darbā neieradīšos. Pareizi saprotu 3 dienu laika viņai bija jaizmaksā man nopelnītā nauda. Daba līgumu parakstīju 29.12.2017 darba līgumu viņa man atpakaļ neatdeva. Uzreiz lika parakstīt iesniegumu ja neierados darbā ar manu parakstu, ka viņa mani var atbrīvot no darba. Pirmo reizi tāda situācija sanāca.10.01.2018 zvanīju ilonai viņa teica, to ko es nostrādāju to naudiņu es saņemšu nekā es nesaņēmu. Šodien ir 11.01.2018 zvanīju uz Ofisu Sia lati veikali viņi teica, ka sazinājās ar ilonu un viņa esot pateikusi, ka formu es neesmu nodevusi un tāpēc es neko nesaņemsu kautgan darba forma stāv skapītī.. Briesmīgs veikals bardaks nereāls kases zonā bija ļoti daudz košļājās gumijas ar vecu termiņu šokolādes konfektes vienkārši trūkst vārdu! Iesaku neiet tāja veikala strādāt un iepirkties arī!

°

Komentāri (10)

L Latsnr2 11.01.2018

Labdien, Ilze!
Gribētu komentēt Jūsu sūdzību. Sākšu ar to, ka mēs pieņēmām Jūs darbā uz Jūsu noteikumiem strādāt no 9 rītā līdz 18 vakarā, neskatoties uz to, ka mūsu darba grafiks ir no 8 līdz 22. Nostrādājot vienu dienu, Jūs nākošajā dienā jau informējāt, ka ieradīsieties darbā 9:30 un strādāsiet līdz 17:30. Mēs piekritām. Ar visām Jūsu kaprīzēm pa 3 darba dienām Jūs nostrādājāt 21 darba stundu. Iestājoties darbā, Jūs labprātīgi parakstījāt Aktu par darba apģērba saņemšanu/nodošanu, kur skaidri rakstīts, ka formu vajag nodot pēdējā darba dienā. Pēdējā darba dienā formu Jūs nenodevāt. Pēc Jūsu vārdiem, viņa glabājas kaut-kādā skapītī. Par to, Jūs samaksājāt sodu.
Par bardaku. Visas PVD pārbaudes mūsu veikals izturēja ar atzīmi "teicami". Un, ja, Jūs strādājiet veikalā, Jūsu tiešais pienākums, pārbaudīt termiņus un izņemt to preci no pārdošanas.
Bet man arī ir jautājums : kāpēc vajag iet strādāt, ja to vienkārši negribas. Kādu darbu Jūs gaidāt? Kur var vienkārši pasēdēt, neko nedarīt? Kāpēc pārējiem darbiniekiem vajag izpildīt Jūsu pienākumus tajā dienā, kad Jūs vienkārši neatnācāt uz darbu?
Lai Jums veicās, Ilze. Vajag mainīt savu atteiksmi pret darbu un darbs būs priekš Jums interesants un pelnošs. Vēl vajag mācīties, lai vismaz zinātu, ka cilvēka vārdu vajag rakstīt ar lielo burtu.

Ar cieņu,
veikala vadītāja
Ilona

° °Ilze 11.01.2018

Tad kad es jums pajautāju vai drīkst strādāt no 9.30 jus mierigi piekritat nebutu piekritusi es ari nepaliktu.kur bija problēma atteikt? Mans darba laiks bija sarunats no 9.30-18.00 ta es ari strādāju..to ka mani 1 dienu palaida atrak nejau es mainas vaditajai prasiju vina pati izteicas lai eju atrak prom.Man nez kapec sanaca 23 srundas.nu ok.Jus man to aktu kad atnesat ? Kad es sedeju pie kases un stradaju paraksti-paraksti kautgan varejat mani velak pasaukt uz kabinetu..Zinu ka ir jaraksta ar lielo burtu vienkārši Jūs neesat pelnījusi tadu attieksmi no manas puses lai rakstitu ta.

° °Ilze 11.01.2018

Un tas ledusskapis kas jums stav kabinetā pilns.ar PRASROČKU ta tam ir jābūt? Šaubos gan

° °Ilze 11.01.2018

Es jums pateicu nevis kaut kada skapiti glabājas,bet kura tiesi. Forma ir darba nevis pie manis tas ir tik cuciski no jusu puses ka kaunam nav gala. Zinat ka man ir mazs berns un panemt sita noraut naudu kuras jau ta nav. Un es nezinaju ka ta bus mana pedeja darba diena 03.01
18 interesanti ka tad es vareju nodot to formu?.

Dainis 12.01.2018

Darbinieka alga ir neaizskarama, bez jūsu atļaujas, neko nevar iekasēt, ja vien pati neesat neko parakstījusi, bet šeit izskatās, ka darbinieks jūs esat nekāds un bērnu pieminēt nav diez ko korekti no jūsu puses, pirms bērnus taisīt, vajadzētu būt arī plānam kā viņus nodrošināt, nevis par palīgstrādnieku strādāt..

Работяга 11.01.2018

Pilnigi pareizi latviesu coms.. tas ne ilze mus atlaida, MES ILZI ATLAIDAM... terpu nau-naudas nav -viss čotka! Bet par stunduem gan sanaca, ja raxtits 9-18 un par 3 dienam kavesana tas gan nav labi, par mums no laukiem smiesies :((

° °Ilze 11.01.2018

Ej kāst priduraks!

A Agucis123 12.01.2018

Veikalam paveicies, ka tika vala no tadas darbinieces:)

° °Ilze 20.01.2018

tev aizmirsu pajautat drikst man dzemdet vai ne :D

K kuzņečik 20.01.2018
Krāpšana

Alga par 3 nostrādātām dienām ! Veikals ir vienkārši ahujennijs darbinieki neadekvāti it īpaši viena veca tante jocīga...Apsargi darba laikā dzer pierijās un aiziet mājās :d :d :d forma stāv skapī noņem 40 eiro kruta. :d :d pizdohens :d:d

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes