Lats Veikals - Krāpšana

Vēlos izteikt nepatiku par latts.lv “deviņas štukas” loteriju, jau nedēļu pēc nedēļas laimesti ir tikai no Latgales, Vidzemes puses un veikals “pie Regīnās” Slampes pagasta, nemaz neuzradās meklēšana pie veikalu adreses nosaukumiem. Uzskatu, ka tas ir netaisnīgi pret pārējiem novadiem, kuri arī piedalās loterija un cenšas kaut ko laimēt

23.05.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no LaTS Veikals Support Pārstāvja atbilde 24.05.2023

Labdien!
Kas attiecās par uzvarētāju reģioniem, tad: divi uzvarētāji ir no Vidzemes (Alūksnes un Cēsu novads), viens no Zemgales un viens no Kurzemes. Vairumā adrešu veikala nosaukums netiek norādīts, līdz ar to, lūdzam sākt vadīt veikala adresi, piemēram “Slampes”, tad arī Jums tiks parādīta veikala pilnā adrese. Kā arī nav obligāti jānorāda pilnu adresi, loterijas pieteikums ir derīgs, ja tiek norādīta arī nepilna adrese. Paldies par Jūsu komentāru un vēlam veiksmi izlozē! Ar cieņu Lats birojs.

Komentāri (8)

B Bez_vārds 23.05.2023

latgale vispār ir ūnikums. Velk uz leju visu valsti. Kauns par latgali.

S sannas 24.05.2023

Čūlis ierunājās. Kauns par tevi, tavos 3 teikumos ir veselas 3 kļūdas!

G Gulbenietis 24.05.2023

Katrs savādāk domā par Latgali. Viens čiulis reiz teica, ka Latgalieši ir ļoti bagāti, jo katram kūtī daudz lopu. Dpils ir unikums. Hvz, kuram novadam ko tādu pieskaitīt. Pati Latgale ir skaista.

B Bez_vārds 24.05.2023

Nekas tur skaists nav. Sagrābušies Eiropas naudas a paši strādāt negrib. Muļķi tie latgaļi un sliņķi. Krievu pakaļā līdēji.

G Gulbenietis 24.05.2023

Pēdējo burgeri atņēma mēneša beigās?

R RXX 24.05.2023

Pret Zanes žulti apdraudētas ir māmiņas, zīdaiņi, cilvēki ar normālu algu, auto īpašnieki, tagad arī latgaļi 😀

S sannas 20.06.2024

Bez vārds- kas tev liedz saņemt Eiropas platībmaksājumus? Prātiņš par īsu saimniecību izveidot vai projektu uzrakstīt?

G Gulbenietis 20.06.2024

Tur piķa mazdārziņam uz sešām sotkām zemes nepietiks. Saimniecībai vajadzētu vismaz 10 ha, lai ir kur kaut ko izaudzēt un lopus paganīt.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes