www.sudzibas.lv LaTS Veikals Klientu personīgas dzīves aprunāšana

Lats Veikals - Klientu personīgas dzīves aprunāšana

Sveicināti! Vēlējos ziņot par pārdevēju, par to ka vairākkārt aprunā klientu privātās dzīves tādējādi atbaida klientus no iepirkšanās šajā veikalā! Tas notiek katru dienu prakstiski tiek sēdēts telefonā darba laikā un izplatīta nepatiesa informācija par klientiem un to ģimenēm! Ļoti cūciska attieksme, domājams nav šī darba cienīga!

27.02.2023

Papildināts Cūciņa2023 28.02.2023

Lūgums uzteikt šai darbiniecei pretējā gadījumā es vērsīšos tiesā jo nu neuzskatu ka kas šāds ir pieļaujams,nu nejau caur bērnu!Bezkaunības kaungals!Pus pilsēta ir cietēji no viņas šādām rīcībām!

L Liene300487 27.02.2023

Arī ļoti nepieklājīga šī pārdevēja!

C Cūciņa2023 27.02.2023

Tā diemžēl ir,es domāju ka ir nepieciešamas kādas pārrunas vai darba devēja uzteikums...

A aivars_ratins 27.02.2023

Tā Tik Tok (Elīna) meitene tiešām ir ļoti nepieklājīga. Personīgi es neiegriežos Lats veikalā viņas darba laikā, jo nevēlos kā iepriekšējā komentārā dzirdēt izdomātas baumas par sevi.

Oi oi oi,tad kad Lāsma tu savu vārdu uzliksi kontā tad parunāsim 🥱Nav maksla uztaisit kontu uz cita vārda un apmelot cilvēku...Visi jau gudri ar fake name

C Cūciņa2023 02.03.2023

Diemžēl nēesmu tā meitene kā mani te saucat bet pret šo meiteni cik dzirdēju ir jā gan iesniegums gan pret vēl vienu meiteni kautgan viņai nekas netika nodarīts kārtējā melošana neieslīksim sīkumos bet profili nav taisīti no viena cilvēka bet gan no katra ko viņa ir nomelnojusi un vajadzētu ar to vienkārši samierināties!Loģiski cilvēki nestāvēs malā ja ir zināms kas šāds😃 Bet nedomāju ka tai meitenei ko pieminējāt darīt nebūtu ko savos kā sakat 30 gados un taisīt fake profilus un ko šādu darīt,vienīgajam kam šeit trūkst skrūvīšu ir šās personas kārtējam aizstāvētājam kam ir pasūdzējusies jo neko citu dzīvē nav pratusi😃

Cilvēka apmelošana publiskā.
Abi konti ir - Reģistrējies 2 st atpakaļ
Ieteiktu Elīnai Lilientālei vērsties policijā.

C Cūciņa2023 28.02.2023

Pazītu šo darbinieci neko tādu neteiktu😅
Bet noteikti ja viņa caur bērnu jau izprašņā visādu informāciju tad domāju ka priekšniecība pieņems kādus mērus attiecībā pret viņu!

C Cūciņa2023 28.02.2023

Un pirms komentējiet lūdzu noskaidrojiet lietas būtību!

R RunčaĶepa 28.02.2023

Nevis divi, bet tap trīs lietotāji, kas apsūdz meiteni, ir reģistrējušies vinā brīdī:
Cūciņa2023
Liene300487
aivars_ratins

Starp citu, nav norādīts nekāds pierādījums - ne laiks, kad tas bija, lai pārbaudītu kameras, ne kāds videoieraksts.

C Cūciņa2023 28.02.2023

Ir vēl ļoti daudzi cilvēki kas iesniegs šo pašu ko mēs visi kas jau ir paspējuši!
Pārbaudīt kameras var droši uzjautāt aizejot un pajautājot priekšniecībai jo ir praktiski visa pilsēta pret šo cilvēku jo pazīst gadu gadiem!Ir arī iepriekšējā darbā bijušas šādas problēmas!

C Cūciņa2023 28.02.2023

Ir arī pierādījumi!Ko noteikti šeit nesniegs bet gan uzrādīs pašam priekšniekam un tālāk lai lemj par viņas izdarībām!Un kādā sakarā tiek jaukts mans bērns viņas bardakā!

C Cūciņa2023 28.02.2023

Zinātu noteikti visu lietu Jūs tā nerunātu!Diemžēl Jūs tas nav aizskāris tamdēļ Jums neizprast!Paturiet savus komentārus vien pie sevis!Tas nenozīmē ka reģistrējušies ir nesen ka tā ir aplama informācija!Jo būs vēl daudz cilvēku kas to darīs un padomājiet vai tiešām tas tiek darīts no vienas personas tāpat vien💁‍♀️

C Cūciņa2023 28.02.2023

Ar to mūsu diskusija šeit ir beigusies,ja kādreiz Jums būs šāda situācija Jūs noteikti atcerēsieties šo gadījumu un policijā viņa ir daudzreiz griezusies tikai diemžēl viņa jau sevi taisa par izsmieklu! Jauku Jums dienu!

R RunčaĶepa 28.02.2023

Diskusija tikai tagad ir sākusies, jo augstāk rakstītais nav rakstīts jums personīgi.

C Cūciņa2023 28.02.2023

Noteikti pati arī sēž otrā pusē un raksta zinot cik neadekvāta persona ir šis cilvēks!

C Cūciņa2023 28.02.2023

Tas ir šausmīgi cūciski un nedomāju ka pēc šī visa viņai būtu jāapkalpo klienti kā tādi-jo kādreiz arī mēs bijām tādi paši un pēc mūsu domām viņiem var sākties problēmas ar šo cilvēku tamdēļ rakstījām sūdzību un ir vismaz 8 cilvēki kas sniegs šo pašu informāciju ko mēs visi!Kauns ka mums ir tāda pārdevēja!

R RunčaĶepa 28.02.2023

Tas ir šausmīgi cūciski un nedomāju ka pēc šī visa jums būtu vispār kaut ko jāraksta internetā, neuzradot pierādījumus.
Kam varat iesniegt pierādījumus - tur arī rakstat, lūdzu. Citādi - trīs mājas tālāk.

C Cūciņa2023 28.02.2023

Ziniet uzņēmumam ir jāzin ar ko viņiem ir darīšana!

S Saulīte 2023 28.02.2023

Neviena no Strenču Lata pārdevējām neiespringst sveicināties ar pircēju.Un visas sēž mobīlajos.

C Cūciņa2023 28.02.2023

Katrai ir savi pienākumi ko pildīt un atbildības sajūta pret darbu kā tādu atšķirībā no šīs personas🌼

Piekrītu💪

Es piekrītu tev šajā ziņā 😉Viņai vajadzētu vērsties policijā pret šo personu vārdā Lāsma

T tainsīgatiesa 28.02.2023

Jažematj

Laikam vecis aizmucis pie tās Elīnas, jo ir gudrākā un smukākā. :D

C Cūciņa2023 28.02.2023

Noteikti nekad neskrietu jo ciest viņu nevar 😅

L Liene300487 28.02.2023

Atvainojos, bet kāds sakars šeit būtu ar večiem? Pilnīgi lieks komentārs. Ieejiet veikalā, kad strādā šī meitene, cilvēks nezin pat pieklājības normas, lai sasveicinātos!

C Cūciņa2023 28.02.2023

Piekrītu!Neviens no šī miesta zināmajiem nemaz nekad neskatītos uz tādu cilvēku jo zin kas tam putniņam galviņā 💁‍♀️

3 jauni konti 😂Nerunāsim pa mani ,es varu pateikt kas es tāds esmu jo zinu ka šie komentāri nāk no pāris cilvēkiem kas vienkārši savas smadzenes ir nodzērusi un meklē kašķi bezpriģēli

S Siveeb1 03.03.2023

3 jauni konti, jā, jūs tas kaut kā izbrīna ? Ja nezinājāt, tad šī saite ir tieši domāta tam lai katrs cilvēks kurš vēlas uzstaisa šeit profilu un ieraksta savas domas vai pretenzijas par kaut ko , vēl varu jums pateikt to , ka rakstot šeit sūdzību vai vēl kaut ko , taviem datiem te nav jābūt :) tāpēc piekasīties tam , ka ir izveidoti profili no kuriem raksta ziņas , ir absurts :) Manuprāt,skatoties pēc jūsu komentāriem un gudrajiem tekstiņiem jums vajadzētu mazliet vairāk attīstīties un uzzināt vairāk informāciju par to , par ko jūs rakstat vai gudri vēlaties izteikties .

100% tiek cilvēks apmelots

S Siveeb1 28.02.2023

Sveiki! Esmu nākošā komentātore pret Elīni Lilientāli, protams, šobrīd ir izveidojusies nepatīkama situācija ar šo meiteni un ļoti daudzi brīži ir kuri ir tikuši noklusēti par šo meiteni un viņas attieksmi pret darbu. Bieži vien atnākot uz Lata veikalu strenčos , var redzēt tikai un vienīgi to , kā viņa sēž telefonā, nesasveicinās ar klientiem , vienreiz bija situācija , kad atnākot agri no rīta uz veikalu , no šīs meitenes nāca ļoti nepatīkama smaka ( alkahola) vai nu tika dzerts iepriekšējā dienā jeb pirms darba , nebija gluži patīkami!
Kā arī piekritīšu pārējiem komentētājiem , kuri vēlējās sniegt jums informāciju par to kāda ir šī darbiniece .
Elīne patiešām katru reizi gan interesējas, gan runā par citu cilvēku privāto dzīvi , bieži vien jokojot par to ar sliktiem jokiem.

Nu gan meli

S Siveeb1 28.02.2023

Ir kādi pierādīti fakti par to , ka šie ir meli ? Kur ? Vēlos redzēt😉

Reģistrējies 2 st atpakaļ
Ticības nav.
Kārtējāis fakes

Ierunājas Strenču lielākā daiļpisēja kam telefona uz šo vietni ir sataisīti vairāki profili

Es jau neko bet zinot kāda ir šī situācija,varu Lāsma tev nodot ziņu 😉Tevi sveicina trakais nams,aizej lūdzu paārstējies,tev tajā galviņa laikam būdamai gandrīz 30 gadus vecai personai trūkst pāris skrūves

C Cūciņa2023 01.03.2023

Priekšnieks šo visu lasa un droši virn pieņems mērus,nav vietas tādam pārdevējam mūsu pilsētā! 😊
Neņemat galvā visus tos komentētājus gudros kas te tagad viņu liekas un aizstāvēt tas tikai parāda ka viņa pati viņus te savilkusi😃

Laikam kādam baigi vajag viņas darba vietu, vai virietis pie viņas izmucis kāds...)))

C Cūciņa2023 01.03.2023

Nevienam jau viņa nav vajadzīga ilgāk par 1h starpniecību!😃
Vairāk arī nevajag lai iepazītu un aizmuktu😊 Un darbu es domāju ka ir daudz labāki cilvēki kas var viņas vietā stāties viņa nav pelnījusi šo darba vietu!Mežoņus pie klientiem nav ko laist!

Lauku lopiem, lauku problēmas.

Es izveidoju speciāli profilu lai varētu ierakstīt komentāru un komentēt 💪Cik palasu komentārus un cik paskatos šo personu profilus saprotams ka cilvēkam ar vārdu Lāsma nav ko darīt ka gudri dirst savos gandrīz 30 gados.Vismaz ja ši persona ir tik gudra un māk gudri dirst tad lai vismaz profilā ieliek īsti vārdu.Cik esmu gājis uz šo veikalu un pircies nekādu problēmu pret šo pārdeveju nav !Un kā dažs labs saka ka no viņas ir nākusi alkahola smaka,ja tu no rīta neizmazgāji muti un nāci tāda paša kondīcijā un veikalu un domā ka visi citi smird pēc alkahola tad aizej lūdzu pārbaudies 😉Es personīgi varu pateikt pa šo pārdeveju..Šī pārdevēja dara savu darbu bez problēmam.Taja veikalā visas pardevējas sēž telefonā ,taka nevajaga brukt pēkšņi tieši tai personai virsū.Un ka kāds iedomāsies rakstīt kad es arī fake konts esmu tad lūdzu vari atbildēt un varu pateikt kas es tāds esmu.Vienkarši Strenčos dzīvojot var tik sajukt prāta neko citu,jo apkārtejie ļaudis ēd otru nost bez sāls😉Lai paskatās veikalu kamerās un lai pārbauda vai tiešām pardevēja Elīne vienīgā sēž telefonā..

Vēl ko varu piebilst 😉Ši persona kas draud,apmelo un cenšās aizskart personu Elīni dabuss pēc nopelniem 😉Pierādījumi to ka šai personai kas taisa vairākus profilus un sniedz nepatiesu info ir problēmas dzīvo.Ja jau tu sučka izplati nepatiesu info un vārdu uzvārdu tad varu pateikt personiski ka šīs personas vārds ir Lāsma Nikolajeva.

C Cūciņa2023 02.03.2023

Tiešām zemiski ir pieminēt cilvēkus ko mēs šeit neapriežam bet zinot šo meiteni Lāsmu kā pieminējāt tiks ziņots viņai🌼 Šo meiteni vismaz zinot ir normāls ģimenes cilvēks un pilvērtīga ģimene atšķirībā no šīs blozgas ja jau pārejam uz šādiem vārdiem...Kā arī otrai meitenei ir ideāla ģimene kurai vnk bij apriebies šis Elīnes bardaks un ne tikai šām meitenēm💁‍♀️Bet būs pierādījumi ne tikai priekšniekam bet arī policijā kā arī vēl šādā tādā iestādē un tur lai risina Elīnes nākotni izskatās ka viņai nav mācības bet turpina vien dirst💁‍♀️
Viņu vairs nekas nevarēs aizstāvēt pati vien sev bedri izrakusi🙂 Bet pārdevēja gan pilnīga 0

S Siveeb1 03.03.2023

Vēlos piebilst , ka pirmkārt jums nav nekādu pierādījumu , ka šī persona Lāsma , ir šo visu komentāru komentētāja , ja ir , tad vēlos tos redzēt, turpināsim ar Elīnes “apmelošanu” visu iepriekš rakstīto informāciju var pārbaudīt pēc darba kamerām, maiņām un pusi no strenču cilvēkiem kuri ir pazīstami ar Elīni un iepērkas šajā Lats veikalā, savukārt vel tie kuri zin Elīni privāti , ir lietas kursā par šo visu un var arī droši pierādīt un parādīt audio vai sarakstes kur Elīne pati stāsta kāda viņa pohaina vai iepriekšējā dienā lietojot alkaholu ir aizgājusi uz darbu , vai arī otrādāk neizgājusi šādu iemeslu dēļ, ko arī savukārt var pārbaudīt pēc kamerām , maiņām un cilvēku pierādījumiem. Vel vēlos jūs pabrīdināt , ka par nepatiesu cilvēka apmelošanu un personisko informāciju noplūdi (it īpaši kur cilvēks nav iesaistīts) jūs varat iekļūt problēmās ar likumiem.

S Siveeb1 03.03.2023

Ā un vēl savukārt es varu piebilst to , ka šo profilu nav izveidojusi , kā jums liekas Lāsma :) , jūs protams varat turpināt fantazēt kaut ko savā prātā , bet tas tā. Vēl vēlos piebilst , ka cilvēks nevar izveidot vairākus profilus šajā saitē 😁 bet jums laikam ir svarīgāk apvainot nekur nevainīgu cilvēku tikai tāpēc , ka jums ir kaut kādas pretenzijas pret viņu jeb jūs esat savā prātā safantazējis , ka pieauguš cilvēks ar kaut ko tādu nodarbosies.

S sannas 03.03.2023

Sūdzība uzrakstīta par kaut kādu mistisku veikalu, ( kāds ir gandrīz katrā pilsētā ). Sūdzībā nav minēta ne pilsēta, ne pārdevējas vārds, bet ak vai, laikam jau tomēr Latvijā ir viens vienīgs veikals Lats, jo pēkšņi vesels bars it kā savstarpēji nepazīstami cilvēki zina par kuru pilsētu un kuru pārdevēju ir sūdzība 🤣🤣🤣.
Nu kur var būt tik aprobežota sūdzība un tik aprobežots sūdzības autors, lai rakstītu it kā no dažādiem profiliem dažādi cilvēki. Tā izskatās, ka ir personiga sāpe pret pārdevēju.