www.sudzibas.lv LaTS Veikals Krāpšana, personīgo datu došana veikala klientiem

LaTS / Veikals HOSPITĀĻU - Krāpšana, personīgo datu došana veikala klientiem

Labdien. Es esmu sašutusi par šo uzņēmumu 16.01.2021. Sāku tur vadītāja Tatjanā likās diezgan normāla... 29.01.2021. Devos uz darbu pajautājot Tatjanai kur ir mans līgums viņa teica ka ceļā drīz būs... Strādājot veikalā lats es biju šokā! Pārdevējas, Inārā un Aelitā kā arī priekšniece Tatjana visu laiku bija vai no trakākām paģirām vai iedzērušas... Līdz ar to viņas visu laiku bija nervozas! Pārdevēja (Inārā) atļāvās runāt zālē pa telefonu ar dzērāju vīru risināt attiecības, klaigāt, izrunāties necenzētiem vārdiem dzirdot to klientiem. Pie kases strādā uzreiz 3 cilvēki kam iztrūkums to nevarēja saprast... To visu laiku maksāju es! Tāpat vienu dienu priekšniece Tatjana piegāju pie vīnu stenda paņēma diezgan labu vīnu ap 10.00 eiro un dārgākos ābolus, es pajautāju ko pirmo izsist kasē uz ko viņa klusi neko nesakot paņēma ābolus un vīnu un aizgāja uz kābūzi ģērbties un uz mājām. Es biju izbrīnīta! Tāpat pārdevējas ļoti rupji attiecas pret pircējiem, aprunā un t. T. Nekad neprasa dokumentus kad pārdod cigaretes un alkoholu! Tas ir nepieņemami! Nerakstīšu kādas vēl veikalā normas ir pārkāptas tas ir vāks! Bulciņas ar špinātu stāvēja tik ilgi kamēr nesaskāba un nesāka nepatīkamu smaku izdalīt! Kases zona netīra neviens nekādu dezenfekciju neveic tas ir ārprāts! Cenas nepareizi novietotas kodi nesakrīt! Līdz ar to maldina pircējus! Tā es bez līguma nostrādāju gandrīz 3 nedēļas un te man brīvdienā zvana priekšniece tatjana lai es nāku parakstu līgumu es netālu dzīvoju es atnācu parakstīju un pamanīju ka otra puse nav parakstījusi... Atkal... Šķērsām. Ka esmu atlaista man neviens nepateica pateica ka grafiks uz februāri būs gatavs man piezvanīs kad izziet uz darbu... Vārdu sakot piekāsa jo es biju oficiāli nva tāka es dēļ viņiem neiesniedzu līgumu es statusu bezdarbnieka zaudēju... Tāpat man ir invaliditāte 3 grupa es uzskatu ka tā ir tīrākā diskriminācija, ir ļoti nepatīkami pat pretīgi. Vakar man pēkšņi zvans no mūsu pastāvīgā pircēja un viņš man uzmācīgi zvana neliek mieru un izrādās ka viņš pajautāja numuru pārdevējai Inārai un viņa iedēva! Ar kādām tiesībām? Es esmu šokā vīrs dusmīgs! Darba devējs un viņa padotie ir dzirdējuši par datu aizsardzību? Zinu ka ir tāda madara ļoooti rupja viņu kolektīvā Saukā par "быдлу" es viņu nezinu saku ko dzirdēju, viņas vainas dēļ manu līgumu aizsturēja... Līdz ar to strādājot pie Kl Retail Sia, lats hospitāļu" ir pārkāpts likums jo es strādāju gandrīz 3 nedēļas bez līguma... Uzskatu ka viņai madarai arī ir jāatbild kā 3 nedēļas pie viņiem strādāja cilvēks bez līguma? Rakstīšu arī citās instancēs jo man ierēķināja naudu uz konta kā algu nevis kā galīgo darba aprēķinu un es esmu saņēmusi tikai par nostrādātajām stundām! Bet kur ir atlaišanas pabalsts? Kur ir atvaļinājuma pabalsts? Un kā var naudu ierēķināt ātrāk nekā esi atlaists jo kad ienāca nauda darba grāmatiņa vēl netika izņemta no darba devēja puses! Es iešu tālāk ja pēc šīs vēstules nekas netiks mainīts!
Ar cieņu pret tiem kas mani saprot.
Paldies.

Papildināts Zuzexa 03.02.2021

LŪDZU MANU SŪDZĪBU PIEVIENOT PIE LATS VEIKALA SŪDZĪBU VIETNES VAI TUR KUR CILVĒKI VARĒTU TO IZLASĪT!
PALDIES.
Ar cieņu.

Z

Komentāri (1)

K Karmelita 28.03.2022

Pilnībā piekrītu! Viss šeit rakstītais ir balta patiesība. Dzīvoju blakus, iepirkos bieži, bija zināma pārdevēja līdz ar ko arī veikala politika nebija sveša. Tas ir kaut kas nenormāls, kas tur notiek! Es nesaprotu kur skatās visas attiecīgās instances?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes